reklamı kapat

POPÜLER

Buick Velite 7

Tasarımıyla ilgi çeken elektrikli Buick Velite 7 için yeni görseller yayınlandı

Markasının Çin’deki ilk elektrikli SUV modeli olarak asfalta inecek olan Buick Velite 7, dış tasarımındaki beklentileri kokpitiyle de destekliyor.

General Motors’un Uzak Doğu pazarı için önemli adımlarından birisi olan Buick Velite 7, bu ayın başlarında ilk resmi görüntüleriyle karşımıza çıktı. Markasının Çin’deki ilk elektrikli SUV modeli olarak asfalta inecek olan Velite 7 için bugün daha fazla fotoğraf yayınlandı. Ortaya çıkan yeni parçalarla birlikte, kokpitte 8 inçlik dijital gösterge paneli ve 10 inçlik bilgi-eğlence ekranı kendisini ortaya koyuyor. Bununla birlikte kabinde, ön panel, direksiyon simidi ve kapılarda kullanılan dikişli deri döşemenin kaliteyi üstte tutan çizgisi dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buick Velite 7 teknik özellikleri hala beklentilerden ibaret

NEDC standartlarında 500 kilometreye kadar menzil kat edebileceği söylenen model için bu rakamın son kullanıcıya çok daha az seviye ulaşması bekleniyor. Kaynaklara göre bu iyimser rakamın yerini gerçek kullanımda 320 ile 402 kilometre aralığında bir menzil değeri alacak. Modelle ilgili şimdilik çok fazla rakamsal veri paylaşılmış değil. Bu noktada sadece ebatlarıyla ilgili ortaya çıkarılan rakamlar karşımızda duruyor. Son detaylara göre Velite 7; 4.264 milimetre uzunluğa ve 2. 675 milimetre aks mesafesine sahip olacak. Yine beklentiler doğru çıkar ise bizleri Çin’de 174 beygir, Amerikan versiyonunda ise 200 beygirin üzerinde bir elektrikli SUV bekliyor olacak. Araçla ilgili detayların önümüzdeki günlerde tekrar güncellenmesi bekleniyor. Detaylar LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo