reklamı kapat

POPÜLER

LG Instaview

LG’den InstaView buzdolabı kazanma ve indirim fırsatı

LG, dikkat çekici bir kampanyaya imza atıyor. LG tarafından yapılan duyuruya göre şirket, LG InstaView buzdolabı kazanma fırsatı sunuyor.

LG Türkiye’nin Facebook, YouTube ve Instagram hesaplarını takip edip Zach King’in videosuna yorum yapan kullanıcılar InstaView buzdolabı kazanma şansına sahip olabiliyor. 15 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında devam edecek kampanyaya katılanlar, InstaView Buzdolabı’nın yanı sıra farklı hediye kazanma şansı da elde edebiliyor.

Dünyaca ünlü fenomen Zach King ile iş birliği yapan LG, Zach King tarafından çekilen ve InstaView Buzdolabı’nın özelliklerini anlatan videoları  LG Türkiye’nin Facebook, Instagram ve YouTube hesaplarına yüklemiş durumda.

LG Beyaz Eşya Kampanyası kapsamında, 06 Haziran – 07 Temmuz tarihleri arasında, LG BrandShop, Teknosa ya da MediaMarkt’tan buzdolabını alanlar, LG markalı diğer beyaz eşya alışverişlerinde kullanabilecekleri, 3.000 TL’ye varan indirim çeki de kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InstaView buzdolapları sundukları özelliklerle dikkat çekiyor

LG IntaView Door-in-Door Pratik Kapılı Buzdolapları, geniş iç hacmi ile, daha fazla yiyecek
depolamaya imkan tanıyor. Buzdolabı “tık”lama özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. InstaView kullanıcıları, sadece iki tıklama ile buzdolabının kapısını bile açmadan içerisinde yer alan besinleri görebiliyor. Bu şekilde, buzdolabının kapısının sürekli açılıp kapanması nedeniyle oluşan soğuk hava ve enerji kaybının önüne geçiliyor, gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüzü yapısı MIUI 12