reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Octavia’ya Dynamic+ ile gençlik aşısı

Skoda yakın zamanda emekli edeceği Octavia için Dynamic+ isimli paketi duyurdu. Yeni donanım paketi tüm motorlarla birlikte satın alınabilecek.

Çekoslovak otomobil üreticisi, Scala’nın gelmesiyle birlikte Octavia modelini yakın zamanda satıştan kaldıracak. Ancak üretici otomobile son bir gençlik aşısı yapmaktan geri kalmadı. Hem hatchback hem de sedan modelleri için satın alınabilen Dynamic+ paketi, Octavia’ların içine ve dışına sportif dokunuşlar yapıyor. Ön tamponun altına yerleştirilen siyah spoyler, siyah ön ızgara ile uyumlu bir şekilde otomobilin önden duruşunu agresifleştiriyor. Bunun yanında siyah ayna kapakları ve yine siyah tercih edilen arka difüzör, sedan modeldeki bagaj üzeri spoyler ile birlikte Octavia’nın gençlik aşısını tamamlayan öğeler.

17 inç ebadındaki siyah Trius ya da siyah veya fırçalı gümüş renk tercih edilebilen Hawk jantlar Dynamic+ paketiyle satın alınabiliyor. Daha büyük 18 inçlik mat siyah Turini ya da Vega modeli jantlar ise opsiyonel olarak sunuluyor. Vega modeli jantlar yine fırçalı gümüş ya da parlak siyah olarak tercih edilebiliyor. Skoda otomobillerin iç mekanında da dışarıdakine benzer bir yol izliyor. Dynamic+ paketine sahip Octavia’ların içinde spor koltuklar, siyah tavan kaplaması ve çok fonksiyonlu spor deri direksiyon simidi sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm motorlarla alınabiliyor

İngiltere’de yakın zamanda piyasaya sürülen Octavia SportLine ile oldukça benzer olan Dynamic+ paketi, SportLine’ın aksine sadece 1.5 litrelik benzinli TSI motor ile sunulmuyor. Bunun yerine yeni paket modelin RS hariç tüm motor seçenekleriyle satın alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni SUV modeli