reklamı kapat

POPÜLER

Fantastic Beasts 2

Fantastic Beasts 2’den heyecan uyandıran fotoğraf

Harry Potter ile giriş yaptığımız büyücülük dünyasının beyaz perde macerası devam ediyor. Bu sene vizyona girmesini beklediğimiz Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald‘dan yeni bir fotoğraf gün yüzüne çıktı. Bu karede Newt Scamander’ın gençliğini ve Jude Law‘ın hayat verdiği Albus Dumbledore’u görüyoruz.

Bildiğiniz gibi büyücülük dünyasındaki yeni maceramız Fantastic Beasts and Where to Find Them ile başlamıştı. İlk filmde büyücülük dünyasının efsanevi kötülerinden Gellert Grindelwald ile tanışmıştık. Daha o zamandan bu karakteri daha yakından tanıma fırsatı bulacağımızı tahmin etmek pek zor olmamıştık. Sonradan ortaya çıktı ki ikinci film direkt olarak onun etrafında şekilleniyor. Asıl ismi Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald olan filmi kısaca Fantastic Beasts 2 şeklinde anıyoruz.

Paylaşılan yeni fotoğrafta Albus Dumbledore ve Newt Scamander birlikte görülüyor. Hogwarts‘ta çekildiğini düşündüğümüz fotoğrafta Newt fazlasıyla genç görünüyor. Onun büyü eğitimi aldığı yılları gösteren fotoğraf sayesinde büyücülük dünyasında bir parça daha geri gideceğimizi anlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 2 adıya da anılan filmin başrollerini Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler ve Alison Sudol üstleniyor. Onlara Ezra Miller, Johnny Depp, Jude Law, Zoe Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim gibi isimler eşlik ediyor.  Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald filmi 16 Kasım 2018‘de vizyona girecek. Filmden paylaşılan ilk görseli haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Fantastic Beasts 2 fragmanı