reklamı kapat

POPÜLER

Fantastic Beast 2

Fantastic Beast 2’den paylaşılan ilk fotoğraf heyecan uyandırıyor

Harry Potter’ın yarattığı büyücülük dünyası geçtiğimiz yıllarda Fantastic Beasts and Where to Find Them ile genişlemişti. Ardından bu serinin devam edeceğini ve toplamda beş yeni film izleme fırsatı yakalayacağımızı öğrenmiştik. Aradan geçen sürenin ardından Fantastic Beast 2 diye andığımız filmin gerçek adı ortaya çıktı. Paylaşılan ekip fotoğrafı ise yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu müjdeliyor.

Hatırlayacağınız üzere ilk filmde büyücülük dünyasının efsanevi kötülerinden Gellert Grindelwald ile tanışmıştık. Bu karakterin ileride önemli bir role sahip olacağı fazlasıyla belliydi. Fantastik Canavarlar serisi bu konuda bizi şaşırtmıyor. Heyecan uyandıran devam filminin adı Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald olacak. Böylece Voldemort’tan önce büyücülük dünyasında terör estiren Gellert Grindelwald’ın hikayesine şahit olacağız. Grindelwald’ın maceralarıyla birlikte Dumbledore’un genç halini görme fırsatı da yakalayacağız. Üstelik onun genç haline tecrübeli oyuncu Jude Law hayat veriyor. Paylaşılan toplu fotoğrafla birlikte genç ama oldukça karizmatik bir Albus Dumbledore görüyoruz. Aynı zamanda geniş oyuncu kadrosuna da yakından bakma fırsatı yakalıyoruz.

Oyuncu kadrosu netleşti

Fantastik Canavarlar 2 adıya da anılan filmin başrollerini Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler ve Alison Sudol üstleniyor. Onlara Ezra Miller, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim gibi isimler eşlik ediyor.

Şimdiden büyük heyecan uyandıran Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald tam bir sene sonra 16 Kasım 2018‘de vizyona girecek. Filmden paylaşılan ilk görsellerin haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER