reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 9

Xiaomi’den kamerası gövdeden çıkan yeni akıllı telefon müjdesi

Akıllı telefon tarafının en önemli isimlerinden birisi haline gelen Xiaomi, ürün gamına Mi 9 ailesinde yer alacak yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor.

Xiaomi Mi 9 ailesinde Mi 9 SE, Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition modelleri yer alıyor. İşte bunlar arasına Mi 9K, Mi 9I ya da Mi 9T isimli bir model daha ekleniyor. Bu telefonun en önemli / farklı özelliği ise gövdeden çıkan ön kamera sistemi olacak. Bu yapıyı en son Redmi altında çıkardığı K20 ve K20 Pro modellerinde kullanan teknoloji devi, bu sayede ekran deliği ya da çentiği olmayan bir amiral gemisi daha tanıtacak gibi görünüyor. Gövdeden çıkan motorlu ön kamera sayesinde çerçevelerinin de çok ince olacağı tahmin edilen model hakkında şimdilik başka hiçbir bilgimiz bulunmuyor. Ancak üst düzey olacağı görülen telefonun gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, Mi 9 serisini Türkiye’de de satıyor

Explorer Edition haricindeki diğer tüm modeller resmi olarak birçok satış kanalından aktif olarak elde edilebiliyor. Bu açıdan yeni tanıtacağı modeli de buraya getireceği tahmin edilen firma, pazarda yükselmeye ve ses getirmeye devam ediyor. Özellikle fiyat performans konusunda tüketicileri memnun eden şirket, teknolojinin hemen hemen her alanında aktif olarak yer alıyor. Adeta firmanın üretmediği bir ürün bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın haberi içinde bahsettiğimiz yeni modeli