reklamı kapat

POPÜLER

Justice League Action’ın başlangıç tarihi belli oldu [Video]

DC kahramanları beyaz perdenin yanı sıra animasyon dünyasında da bir araya gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Justice League Action serisinin ne zaman başlayacağı açıklandı.

Amerikan televizyonu çizgi roman uyarlaması projelerle dolup taşıyor. Büyük ilgi gören bu yapımlara kısa bir süre sonra bir yenisi daha eklenecek. Warner Bros. Animation‘ın sene başında duyurduğu Justice League Action, Amerika’da 16 Aralık‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Üstelik bu yapım sadece seslendirme kadrosunda yer alan isimlerle bile heyecan uyandırmayı başarıyor. İlk defa Batman: The Animated Series‘de bir araya gelen Kevin Conroy ile Mark Hamill bu yapımda da birlikte çalışıyor. Animasyon dizi ve filmler, sayısız oyun ile dolu bu ortaklığın son ürünü Batman: The Killing Joke olmuştu. Şimdi ikili bir kez daha Batman ve Joker‘in sesi olacak. Onlara James Woods ile Diedrich Bader gibi isimler eşlik edecek.

Justice League Action’a Teen Titans GO’yu da yayınlayan Cartoon Network ev sahipliği yapacak. 16 Aralık’taki başlangıcın ardından yeni bölümler cumartesi sabahları ekrana gelmeye başlayacak. Hayranları sevindiren bu haberle birlikte seriden kısa bir sahne paylaşıldı. Superman‘i aksiyon içinde gördüğümüz videoyu haberin başında bulabilirsiniz.

YORUMLAR