reklamı kapat

POPÜLER

Justice League Dark’tan ilk tanıtım paylaşıldı [Video]

DC çizgi romanlarından uyarlanan animasyon film Justice League Dark‘tan ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu

Warner Bros. Animation tarafından ekrana taşınan Justice League Dark farklı ve karanlık havasıyla dikkat çekiyor. New 52 sürecinde oluşturulan bu kahramanlar grubu ilk kez 2011’de okuyucu karşısına çıkmıştı. Ekipte Batman, Superman, Wonder Woman, Flash gibi kahramanların yanı sıra büyü konusunda uzman olan John Constantine, Deadman ile Zatanna karşımıza çıkıyor. Constantine dizisinde başrolde izlediğimiz Matt Ryan bu sefer kahramanımızın seslendirmesini yapıyor. Ona sesiyle Jason O’Mara, Camilla Luddington, Nicholas Turturro, Ray Chase, Rosario Dawson ve Jerry O’Connell gibi isimler eşlik ediyor.

Tanıtımda dünya karanlık bir gücün etkisine giriyor. Justice League ekibi bu tehditin büyü kaynaklı olduğunu fark ediyor. Batman bu iş için John Constantine’e ihtiyaçları olduğunu dile getiriyor. Böylece DC Evreni’nde büyü ile bağlantılı kahramanlar hikayeye dahil oluyor.

Alışılmışın dışındaki hikayesiyle dikkat çeken Justice League Dark animasyonu 2017‘nin başlarında DVD, Blu-ray, ve Digital HD formatlarında yayınlanacak. Paylaşılan ilk tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.

YORUMLAR