reklamı kapat

POPÜLER

Justice League logosu ve Batmobil açığa çıktı

Justice League filminin çekimleri devam ederken, setten ilk haberler geldi. Filmin logosu ve Batmobil’den ilk fotoğraf yayınlandı.

Justice League seti bugünlerde editör ve blog yazarlarını ağırlıyor. Batman v Superman filminin ardından çok ağır eleştiriler alan Zack Snyder‘ın Justice League ile neler yapacağı merak konusuydu. Batman v Superman ile umudunu kaybetmiş pek çok kişiyi seriye yeniden bağlayacak mı bilinmez ancak daha ilk aşamaları olsa da Justice League seti ziyaretçilerinde olumlu bir etki bırakmış.

Justice League filmi, Batman v Superman’in kaldığı yerden devam edecek. Superman’in kendini feda etmesinden sonra gelecek olan tehlike için harekete geçen Bruce Wayne, Diana Prince ile birlikte daha büyük bir düşmana karşı hazırlanmak için kolları sıvar. Meta insanlardan oluşan bir grupla bu bilinmeyen tehlikeye karşı savaşmaya hazırlanan Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve Flash ile ekibi tamamlar. Hem zaten Green Lantern kim ki…

Justice League’in oluşumuna şahit olacağımız filmin büyük bir kısmını ekibin toplanmasıyla geçireceğiz gibi görünüyor. Nisan ayında çekimleri başlanan filmin 17 Kasım 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. İki part şeklinde yayınlanacak olan Justice League’in devam filminin ise 14 Haziran 2019‘da yayınlanması planlanıyor.