reklamı kapat

POPÜLER

ryan reynolds green lantern

Ryan Reynolds’tan Green Lantern itirafı

Ryan Reynolds, Deadpool olarak karşımıza çıkmadan çok önce DC saflarında yer almış ve Green Lantern’in başrolünü üstlenmişti. Yerden yere vurulan bu film daha sonra Wade Wilson‘ın en fazla dalga geçtiği konulardan birine dönüştü. Fakat sevilen oyuncunun son açıklamasına bakılırsa o bizle aynı hisleri paylaşmıyor.

Aslında Green Lantern’ın Ryan Reynolds için oldukça özel bir yanı olduğunu düşünüyoruz. Sevilen oyuncu şimdiki eşi Black Lively ile bu proje sayesinde tanıştı. Fakat film izleyiciler için büyük bir hayal kırıklığı, Warner Bros için de devasa bir başarısızlık oldu. Bu sebeple herkes Green Lantern hiç beyaz perdeye taşınmamış gibi davranmayı tercih ediyor. Hata edip filmi izleyenler ise mutsuz. Fakat Ryan Reynolds bu mutsuz çoğunlukta yer almıyor çünkü kendi filmini seyretmemiş!

“Bu konuda konuşurken çok dikkatli olmam gerek. Aslına bakarsanız Green Lantern’in son halini seyretmedim. Sadece filmin ham görüntülerini gördüm. Bu filmi sevmediğim için izlemediğim anlamına gelmiyor. Çünkü hiç izlemediğim halde çok beğenilen işlerim de oldu, defalarca izlediğim halde hiç beğenilmeyenler de… Deadpool’daki Green Lantern şakaları ise çok keyifli. Kendi kendimle dalga geçiyorum. Fakat daha çok Deadpool benle dalga geçiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası pek çok oyuncunun kendi filmlerini seyretmekten keyif almadığını biliyoruz. Görünen o ki Ryan Reynolds yerden yere vurulan işini izleyip, biraz daha üzülmemeyi tercih etmiş. Kendisine hak vermemek mümkün değil.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2 tanıtımı