reklamı kapat

POPÜLER

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds’tan şaşırtan DC itirafı

Son yıllarda Deadpool olarak boy gösteren ve adından söz ettirmeyi başaran Ryan Reynolds‘ı daha önce Green Lantern olarak da seyretmiştik. Ancak görünen o ki yıldız ismin gönlünde yatan DC karakteri aslında çok başkaymış!

Bildiğiniz gibi Ryan Reynolds çizgi roman kahramanlarına pek uzak bir isim değil. Aksine önce Green Lantern‘ı canlandırdı. Ardından da uzun uğraşların sonunda Deadpool’u beyaz perdeye taşımayı başardı. Üstelik Deadpool inanılmaz ilgi gördü ve X-Men için yeni bir dönemin başlangıcı oldu. Fakat aynısını Green Lantern için söylemek zor. Eşiyle tanışmasına vesile olan film büyük hayal kırıklığı yarattı. Aradan geçen yıllara rağmen Reynolds’ın peşini bırakmayan kötü bir deneyime dönüştü. Buna rağmen sevilen oyuncunun aslında hayat vermek istediği DC kahramanının Green Lantern olmadığı ortaya çıktı. San Diego Comic Con‘da başka hangi süper kahramana hayat vermek istediği soruldu. O da şu sözlerle yanıt verdi:

“Wolverine demek isterdim ama korkunç bir Logan olurdum. Dürüst cevap vermek gerekirse The Flash fakat Wally West versiyonu. Sanırım o tren çoktan kalktı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wally West tıpkı Deadpool gibi espri anlayışıyla bilinen bir karakter. Ryan Reynolds‘ın komedideki başarını düşününce şahane bir Wally West olabileceğini söyleyebiliriz. Fakat onun da söylediği gibi o tren çoktan kalktı.

İlginizi çekebilir

Deadpool’dan Marvel’a gönderme videosu