reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 3

Ryan Reynolds’tan üzen Deadpool 3 açıklaması

Beyaz perdenin en haylaz hem şımarık kahramanı olan Deadpool farklı tarzıyla kısa sürede gönlümüzde taht kurmayı başardı. Bunun sonucunda da çok yakında ikinci filmiyle izleyici karşısına çıkacak. Fakat Ryan Reynolds‘ın sözleri gelecek için pek umut vadetmiyor. Bu da Deadpool sevenlerin canını fazlasıyla sıkacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Deadpool 2’nin vizyona girmesine oldukça kısa bir zaman kaldı. Bu sebeple filmin tanıtım çalışmaları hız kazandı. Ryan Reynolds ülke ülke dolaşıyor ve kahramanımızı bir kez daha tanıtıyor. Bu süreçte de sayısız röportaj veriyor, soru cevap etkinliğine katılıyor. Bu etkinliklerden birinde oldukça enteresan sözler sarf etti. Starnews Korea‘da gerçekleşen etkinlike ona Deadpool 3 soruldu. Sevilen oyuncunun yanıtı ise şöyle oldu:

“Deadpool 3’e gelirsek… Aslında bunu söylemek çok garip olacak ama Deadpool 3’ün geleceğini hiç sanmıyorum. Bundan sonra onun hikayesi X-Force ile devam edecek. X-Force da bir anlamda onun ekibi olacak zaten.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Ryan Reynolds ve 20th Century Fox‘un neden Deadpool 3’ü düşünmediğini bilmiyoruz. Fakat hikayeye yeni katılan kahramanlarla birlikte ekip filmleri çıkartmayı, o projelere de haylaz kahramanımız sayesinde ilgi çekmeyi planlamış olabilirler. Bu kararın Disney ve 20th Century Fox birleşmesiyle bile alakası olabilir. Net bir açıklama almak için biraz daha sabretmemiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2 tanıtımı