reklamı kapat

POPÜLER

deadpool

Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds’tan Disney tepkisi

En haylaz süper kahraman olarak tanıyıp sevdiğimiz Deadpool, Disney’in başına bela olacak gibi… En azından Ryan Reynolds’ın eğlenceli paylaşımı öyle bir hava veriyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Disney’in Fox’u almak istediği ortaya çıkmıştı. Heyecanla takıp edilen anlaşma perşembe günü 52 milyar dolar karşılığında sağlandı. Böylece Disney, Hollywood sinemasının yüzde 27’sinde hak sahibi konuma ulaştı. Bu anlaşmanın bir de çizgi roman ayağı var. Zamanında Fox’a satılan pek çok kahraman anlaşma kapsamında Marvel’a geri dönüyor. Bunlar arasında ise X-Men, Fantastic Four ve elbette Deadpool yer alıyor. Bu sayede Marvel Sinematik Evreni’nin genişlemesi, Avengers ve X-Men üyelerinin buluşması bekleniyor.

Kahramanımız Disneyland’de…

Bunca heyecan uyandıran gelişme söz konusuyken Deadpool’a hayat veren Ryan Reynolds da boş durmadı. Anlaşmanın netlik kazanması ardından Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Burada elleri kelepçelenmiş, güvenlik tarafından dışarı çıkartılan Deadpool’u görüyoruz. Haylaz kahramanımızın tüm aile bireylerine hitap eden içerikler üreten Disney’e pek uygun olmadığı mesajı veriliyor. Buna rağmen işler kahramanımız için pek zorlu bir hal almayacak gibi görünüyor. Aksine onun diğer kahramanlarla bir araya gelmesi pek çok yeni film projesine ilham verebilir.