reklamı kapat

POPÜLER

Lavolta
Lavolta
Lavolta
Lavolta
Lavolta
Lavolta
Lavolta

Lavolta’dan masaüstü bilgisayarı taşınabilir haline getiren kol çantası

Dizüstü bilgisayarlar gittiğiniz her yerde size eşlik edebiliyor. Lavolta aynısını masaüstü bilgisayarlar için de yapmak istiyor. Bunun sonucunda ortaya çıkan ürün ise gerçekten şaşırtıyor.

Lavolta‘nın hazırladığı ürün Apple‘ın hepsi bir arada iMac modelleri ile uyumlu. Özellikle 27 inç boyuttaki büyük versiyon için üretilen ürün, bilgisayarı adeta bir kol çantası haline getiriyor. Bu oldukça büyük ve ağır bilgisayarı kolunuzda taşımanız için tasarlanan çanta, iMac’in bacağı için özel bir boşluğa da sahip. Üzerinde iPhone ile Apple Magic Keyboard taşımak için bölümler de yer alan ürün, oldukça garip olmasına rağmen tasarımsal olarak akıllıca özellikler sunuyor. Örneğin iMac’i yerinden kaldırmadan takılabilen taşıma çantası, kaliteli malzemesiyle de dikkat çekiyor. Bu noktada gerçek deri ve yün keçeden üretilen çanta, içerisinde de bilgisayarın ekranına zarar vermeyecek bir kaplama kullanıyor.

iMac’i taşımak için en şık çözüm Lavolta’dan geliyor

Fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere çantanın tasarlandığı iMac modeli eski kasa. Yani yeni nesil ince ve hafifletilmiş versiyonlardan olmayan bilgisayar, gerçekten en ağır hepsi burada çözümler arasında yer alıyor. Çantanın buna dayanabiliyor olması yeni modellerde de sorun olmayacağı anlamına gelirken, çantanın işine yarayabileceği birçok kişi bulunuyor. Bunların en başında fotoğrafçılar geliyor. Günümüzde gittiği çekimlere fotoğrafları büyük görüntülemek için iMac bilgisayarını götüren birçok kişi bulunuyor. Ürünün fiyatı ise 72 dolar seviyesinde seyrediyor.