reklamı kapat

POPÜLER

Green Lantern

HBO Max’in tartışma yaratan sürpriz dizisi: Green Lantern

Amerika’da hizmet vermeye başlayacak olan HBO Max platformunun tanıtımı sırasında Green Lantern dizisinin yolda olduğu duyuruldu. Fakat bu proje şimdiden büyük tartışmalara neden oldu.

Bildiğiniz gibi son yıllarda pek çok DC kahramanı televizyona taşınıyor. Bu yapımlar The CW kanalında izleyici karşısına çıkıyor ve aynı evrende geçtikleri için Arrowverse dizileri olarak anılıyor. Bu yapımların yanında DC dünyasından uyarlanan ancak Arrowverse ile bağlantısı olmadan diziler de bulunuyor. Örneğin bunlardan biri Lucifer. Yakın zamanda bu yapımlara bir yenisi daha eklenecek gibi görünüyor. Justice League üyelerinden Green Lantern kendi dizisine kavuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Green Lantern dizisine tepkiler

ScreenRant sitesinin haberine göre HBO Max platformunun tanıtımı sırasında gelecekte seyredeceğimiz yeni projeler de açıklandı. Bunlardan biri Green Lantern’ın dizisi oldu. Henüz dizide dair netleşen hiçbir detay yok diyebiliriz. Bilinen tek şey projenin Greg Berlanti tarafından ekrana taşınacağı. Greg Berlanti’nin ismi size tanıdık gelmese de işlerini tanıyacağınıza inanıyoruz. En bilinen yapımlarından biri Ryan Reynolds’ın rol aldığı, çok eleştirilen Green Lantern filmiydi. Bu başarısızlığın ardından Greg Berlanti’nin odağı televizyona yöneldi. Son yıllarda seyrettiğimiz DC dizilerinin büyük bir kısmı onun elinden çıktı. Bu alanda daha başarılı olsa da, dizileri istenen seviyede işler olmadı. Zamanında Green Lantern’in filmini karşımıza çıkartan Greg Berlanti’ye bu karakter bağlantılı yeni bir işte bir şans daha verilmiş olması hayranları kızdırdı. Sonucun o filmden pek farklı olmayacağı düşünülüyor. Ancak bunu zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı