reklamı kapat

POPÜLER

green lantern arrow

Arrow’un meşhur Green Lantern teorisine yanıtı

Arrow seneler boyunca konuşulan Green Lantern teorisine sonunda yanıt verdi. Elseworlds ortak bölümlerinde gündeme gelen bu durum hayranları fazlasıyla şaşırtacak gibi görünüyor.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse, The CW kanalında ekrana gelen Arrow dizisi kendi kurallarını kendi koyuyor diyebiliriz. Dizinin ekibi DC‘den izin alabildikleri karakterleri bir şekilde bu dünyaya dahil ediyor. Bunların arasında The Flash ve Legends of Tomorrow’un kahramanları gibi kendi dizisine kavuşanlar da oluyor. Seneler önce Arrow dünyasına katılacak kahramanlardan birinin Green Lantern olduğu iddia ediliyordu. Hatta bu unvanı John Diggle karakterinin üstleneceği söyleniyordu. Fakat dizi farklı bir yöne gitmeyi tercih etti. John Diggle, Spartan adını alarak yoluna devam etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yıllar önce uzun süre gündemde kalan bu mesele Elseworlds ortak bölümlerinde yeniden karşımıza çıktı. Dünya-90’dan gelen Barry Allen, John Diggle’ı görünce şaşırdı. Onun kendi dünyasında Green Lantern olduğunu ima ederek “John, yüzüğünü takmıyorsun” sözlerini sarf etti. Böylece Arrow dünyasındaki Green Lantern söylentilerine nokta koyulmuş oldu. Hayranların bu beklentisinin başka bir dünyada gerçek olduğunu ifade edildi. Bakalım bu yanıt DC hayranları için yeterli olacak mı?

İlginizi çekebilir

Gotham 5. Sezon NYCC Tanıtımı