reklamı kapat

POPÜLER

Robert Kirkman’ın yeni dizisi bu akşam Facebook’ta canlı yayında

The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın yine aynı adlı bir başka çizgi roman eserinden uyarladığı Outcast dizisi için geri sayım başladı. Haziran ayında yayınlanmasını beklediğimiz dizi için Fox’tan sürpriz bir hamle geldi. Yapılan açıklamaya göre Outcast bu akşam saat 23:00 itibarıyla Facebook’tan canlı yayınlanacak.

10 bölümlük ilk sezonuyla 4 Haziran’dan itibaren FX kanalında yayınlanacak olan Outcast, diziyi geniş kitlelere duyurmak için son zamanların popüler yayınını kullanacak. Dizinin ilk bölümü erken gösterim şeklinde tüm dünya ile aynı anda Türkiye saati ile 23:00’te Facebook Live üzerinden yayınlanacak. Tüm Facebook kullanıcılarının canlı olarak izleyebileceği pilot bölüm, Türkiye’deki izleyiciler tarafından FX Türkiye’nin Facebook kanalından izlenebilecek.

Outcast, bir şeytan tarafından ele geçirilmiş olan Kyle Barnes’ın hikayesini anlatıyor. Normal bir yaşam sürmek isteyen Barnes, Rahip Anderson’un yardımıyla dünyanın kaderini değiştirebilecek bir yolculuğa çıkıyor. Dizide Kyle Barnes karakterini Patrick Fugit, Rahip Anderson’u ise Philip Glenister canlandırıyor.

VİDEO