reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3 fragmanındaki Matrix göndermesi

John Wick 3 fragmanındaki Matrix göndermesi [Video]

Aksiyon dolu yeni bir fragmanla karşımıza çıkan John Wick 3, Keanu Reeves’in Matrix günlerine de çok güzel bir gönderme yapıyor.

John Wick 3 yeni fragmanıyla tam olarak filmden beklentimizi özetliyor. Aksiyonun en üst noktaya çıktığı filmde ateşli, ateşsiz tüm silahların kullanılacağı, motosiklet kovalamacalarının yapılacağı hatta atlı bir kaçış sahnesinin olduğu dahi görülebiliyor. Ancak yeni fragman aynı zamanda Matrix severlere de hoş bir sürpriz barındırıyordu. Continental’ın başındaki isim Winston ile konuşan Wick’i gördüğümüzde Winston Wick’in neye ihtiyacı olduğunu soruyor. John Wick de, kendini içinde bulduğu savaşın ne kadar büyük olduğunu vurgularmışçasına “Silaha. Çok fazla silaha ihtiyacım var.” diyor. Matrix hayranları ise bu göndermeyi kaçırmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tek kişilik dev ordu

1999 The Matrix filminde Neo’yu canlandıran Keanu Reeves, birebir aynı cümleyi kuruyor. Daha sonra sayısız mühimmatla dolu devasa bir “depo” etrafında beliriyor. John Wick’te tabii işler daha “fiziksel” işliyor ve Winston John’u silahlarla dolu bir depoya götürüyor.

17 Mayıs‘ta vizyona girecek olan John Wick 3, kahramanımızın devasa bir kovalamacanın baş hedefi yapıyor. Kaçışı için 1 saatlik avans süresi bulunan Wick, soluğu yardım alabileceği isimlerde alırken film yeni karakter Sofia ve yeni düşman Zero’yu da bizlere tanıtıyor. İlk iki filmden çok daha fazla aksiyon barındırması beklenen filmin yayınlanan son fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video

Filmin fragmanı