reklamı kapat

POPÜLER

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

“Live-action” bir Cyberpunk 2077 projesi geliştiriliyor

 - Güncelleme: 05 Ekim 2023 20:07

Bugün resmi olarak duyurulduğu kadarıyla “Live-action” bir Cyberpunk 2077 için projesi geliştiriliyor. CD Projekt Red, evreni büyütüyor.

Henüz çok fazla bir detay yok ancak True Detective ve Shantaram gibi içeriklerin arkasındaki medya şirketi Anonymous Content ve CP2077’nin geliştiricisi CD Projekt Red şu an “live-action” yani gerçek oyuncuların yer alacağı bir Cyberpunk 2077 içeriği hazırlıyor. Projenin izlenebilir hale gelmesi ise hemen olmayacak. Çünkü firma tarafından yapılan resmi duyuru kapsamında, “Yeni proje erken bir geliştirme aşamasında ve şu an CP2077 dünyasında geçen yepyeni bir hikayeyi anlatmak için senarist arayışındayız” denildi. Cyberpunk 2077 bu aralar yeni eklenti Phantom Liberty ile gündemden düşmüyor. Kısa süre önce çıkan ve genel olarak çok sevilen eklenti hakkında CD Project Red kendisi şunları aktarıyor:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Açık dünya aksiyon macera RYO Cyberpunk 2077’nin yeni Phantom Liberty genişleme paketiyle casusluğun ve gerilimin tadını çıkarın. Yeni Amerika Birleşik Devletleri Başkanının yörüngedeki uzay aracı, Night City’nin en ölümcül bölgesinin göklerinde vurulduğunda başkanı kurtarabilecek tek kişi sizsiniz.

Kiralık siber haydut V rolünü üstlenin ve casusluk ile politik entrikaların birbirine karıştığı olaylar zincirini derinlemesine inceleyin, karaborsadaki paralı askerlerin acımasız dünyasının en üst yetkililerinin dâhil olduğu bir hikâyeyi açığa çıkarın. Kavgaya her an hazır askerlerin yönettiği ve despot bir liderin kontrolü altındaki şehrin içinde bir şehir olan İtyaka’ya sızın.

YABD ajanı Solomon Reed’in (Idris Elba) yardımı ve Johnny Silverhand’in (Keanu Reeves) desteği ile sadakatin yok sayıldığı bağlantıları açığa çıkarın ve gözü kara dolandırıcılarla, esrarengiz ağgezerlerle ve gaddar paralı askerlerle dolu, raydan çıkmış bir dünyada hayatta kalmak için tüm yeteneklerinizi sergileyin.

Yeni nesil donanımın gücüyle geliştirilen Phantom Liberty, yepyeni oynanış mekanikleri, heyecandan yerinizde duramayacağınız kurye işleri, kısa süreli işler ve görevlerin yanı sıra özgürlük ve sadakatin bir bedeli olduğunu göreceğiniz nefes kesici bir ana göreve yer veriyor.” 

Cyberpunk 2077 projesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli