reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, bu sefer tek bir ücretsiz oyun veriyor

Epic Games Store tarafından oyunculara bu sefer tek bir oyun hediye ediliyor. Firma hediyeleriyle kişileri sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün itibarıyla hediye edilen oyun Godlike Burger oldu. Bu oyun için yapılan açıklama şöyle: “Godlike Burger’de galaksinin en çılgın restoranını işleteceksin! Müşterileri birçok sinsi şekilde sersemlet, zehirle ve öldür… ve onları burger etine çevir! Ve merak etme: Eğer zekice yaparsan Uzaylı müşteriler gelmeye devam edecek çünkü yamyamlık gerçekten çok leziz. Godlike Burger seni evrendeki en iyi burgerlerı yapan manyak bir şefin yerine koyuyor. Gizli malzeme ne mi? Müşterilerin kendileri! Restoranı işlet, lezzetli burgerler pişir ve çok sayıda uzaylıyı öldür. Ama dikkatli ol – hiçbir tanığı az pişmiş bırakma! Gündüz vaktinde, uzay restoranındaki bu lezzetli burgerleri tatmak için farklı uzaylılar gelir. Tabii öldürülebilir ve kıymaya da dönüştürülebilirler. Dondurucular kendilerini doldurmaz, değil mi? Onlara güvenilir et satırınla kafa kafaya saldırabilir veya onları daha yaratıcı şekillerde yok etmek için çeşitli tuzaklar kullanabilirsin. Gece vaktinde mutfak aletlerini ve tuzaklarını geliştirmek, malzeme satın almak ve “gizli soslar” pişirmek için zamanın olur. Belki de polis senden şüphelenmeye başlamıştır? İstersen uçan restoranını farklı bir gezegene taşı veya küçük bir rüşvet ver. Galaksinin en ünlü burger restoranı olmaya çalışırken etrafında sinir bozucu polisler olmamalı!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ücretsiz verilen oyunlardan ilki Model Builder olmuştu. Bu oyun için şu aktarılmıştı: “Simülasyon oyunlarındaki son trende katılın, yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve harika görünümlü modeller yapın. İster usta ister acemi olun, yarattıklarınızı bir araya getirin, özelleştirin ve sergileyin. İnşa etmeye başlayın ve yaratıcılığınızı konuşturun!” Daha önce verilen diğer oyun ise Soulstice olmuştu. Bu oyun için şu aktarılmıştı: “Fantastik bir dünyada geçen bu yüksek tempolu ve aksiyon dolu yetişkinliğe adım atma hikâyesinde azılı rakiplere ve baş düşmanlara karşı nefes kesici mücadeleler verirken gizemli sırlarla dolup taşan karanlık bir dünyayı keşfedebilir, farklı savaş sistemlerinde uzmanlaşabilir ve iki kız kardeşin ikili güçlerine hâkim olabilirsin.”

Epic Games Store tarafından verilecek ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER