reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, yeni bir ücretsiz oyun veriyor [7 Eylül 2023]

Epic Games Store, bu sefer yine tek bir ücretsiz oyun veriyor. Firma ücretsiz yapımlar ile kişileri memnun etmeye devam ediyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni oyun Spelldrifter oldu. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “Taktiksel rol yapma ve deste oluşturma türlerinin en iyi özelliklerini barındıran karma bir oyun olan Spelldrifter’ı tanıtıyoruz! Spelldrifter, sıra tabanlı RYO savaşının bulmaca gibi olan pozisyon taktiklerini toplanabilir kart oyununun derin özelleştirilebilme ve tekrar oynanabilme özellikleriyle bir araya getiriyor. Sonuç: oyuncuların zamanı ve mekânı kullanarak ellerinin altındaki kaynaklarla hokkabazlık yaptığı karma bir oyun. Spelldrifter’ın sunduğu yenilikçi Tick System ile oyunculara kart oyunu stratejisini yeni bir solukla düşünmeleri için meydan okunuyor. Her bir karakter aksiyonu ile sıralar tek bir zaman dilimine diziliyor. Zaman diliminde ustalaşan oyuncular savaşlarda büyük bir avantaj kazanıyor ve önemli zaferler kazanmanın tatminini yaşıyor. Kendi kahramanlarından oluşan grubunu seç, destelerini oluştur ve gizemli Labyrinth’in girişini ararken Starfall’un içine doğru uzanan derin bir maceraya atıl!Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ücretsiz hediye edilen oyun ise Cave Story+ olmuştu. Bu oyun için sadece şu kısa özet açıklama geçilmişti: “Belki de tüm zamanların en ünlü bağımsız oyunu olan Cave Story+, kişilik, gizem ve hızlı eğlence sunan orijinal bir hikâye içeriyor. Klasik 8 ve 16 bit oyunları anımsatan devasa macerada koşarak, zıplayarak, ateş ederek, uçarak ve keşif yaparak ilerle!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından verilen ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli