reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store ücretsiz oyun LOG Tasarım

Epic Games Store tarafından verilecek yeni ücretsiz oyun belli oldu

Epic Games Store tarafından verilecek yeni ücretsiz oyun belli oldu Firma ücretsiz yapımlar ile kişileri memnun etmeye devam ediyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara 14 Eylül tarihinde ücretsiz hediye edilecek oyun 911 Operator olacak. Bu oyun için şu açıklama geçiliyor: “Acil durum hizmetlerinde çalışan insanların oldukça zor işleri hakkında hazırlanan bir oyun. Gelen çağrıları cevaplayın ve duruma uygun olarak ilk yardım talimatları verin, tavsiyelerde bulunun, doğru sayıda itfaiyeci/polis/ambulans gönderin veya bazen çağrıyı görmezden gelin. Dünyadaki HERHANGİ BİR ŞEHİRDE oynayın!” Epic Games Store tarafından oyunculara şu an ücretsiz hediye edilen oyun ise Spelldrifter. Bu oyun için şu kısa özet açıklama geçiliyor: “Taktiksel rol yapma ve deste oluşturma türlerinin en iyi özelliklerini barındıran karma bir oyun olan Spelldrifter’ı tanıtıyoruz! Spelldrifter, sıra tabanlı RYO savaşının bulmaca gibi olan pozisyon taktiklerini toplanabilir kart oyununun derin özelleştirilebilme ve tekrar oynanabilme özellikleriyle bir araya getiriyor. Sonuç: oyuncuların zamanı ve mekânı kullanarak ellerinin altındaki kaynaklarla hokkabazlık yaptığı karma bir oyun. Spelldrifter’ın sunduğu yenilikçi Tick System ile oyunculara kart oyunu stratejisini yeni bir solukla düşünmeleri için meydan okunuyor. Her bir karakter aksiyonu ile sıralar tek bir zaman dilimine diziliyor. Zaman diliminde ustalaşan oyuncular savaşlarda büyük bir avantaj kazanıyor ve önemli zaferler kazanmanın tatminini yaşıyor. Kendi kahramanlarından oluşan grubunu seç, destelerini oluştur ve gizemli Labyrinth’in girişini ararken Starfall’un içine doğru uzanan derin bir maceraya atıl!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından verilen ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli