reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, yeni bir ücretsiz oyun veriyor [14 Eylül 2023]

Epic Games Store, bu sefer yine tek bir ücretsiz oyun veriyor. Firma ücretsiz yapımlar ile kişileri memnun etmeye devam ediyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni oyun 911 Operator oldu. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “Acil durum hizmetlerinde çalışan insanların oldukça zor işleri hakkında hazırlanan bir oyun. Gelen çağrıları cevaplayın ve duruma uygun olarak ilk yardım talimatları verin, tavsiyelerde bulunun, doğru sayıda itfaiyeci/polis/ambulans gönderin veya bazen çağrıyı görmezden gelin. Dünyadaki HERHANGİ BİR ŞEHİRDE oynayın!” Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ücretsiz hediye edilen oyun ise Spelldrifter olmuştu. Bu oyun için şu kısa özet açıklama geçilmişti: “Taktiksel rol yapma ve deste oluşturma türlerinin en iyi özelliklerini barındıran karma bir oyun olan Spelldrifter’ı tanıtıyoruz! Spelldrifter, sıra tabanlı RYO savaşının bulmaca gibi olan pozisyon taktiklerini toplanabilir kart oyununun derin özelleştirilebilme ve tekrar oynanabilme özellikleriyle bir araya getiriyor. Sonuç: oyuncuların zamanı ve mekânı kullanarak ellerinin altındaki kaynaklarla hokkabazlık yaptığı karma bir oyun. Spelldrifter’ın sunduğu yenilikçi Tick System ile oyunculara kart oyunu stratejisini yeni bir solukla düşünmeleri için meydan okunuyor. Her bir karakter aksiyonu ile sıralar tek bir zaman dilimine diziliyor. Zaman diliminde ustalaşan oyuncular savaşlarda büyük bir avantaj kazanıyor ve önemli zaferler kazanmanın tatminini yaşıyor. Kendi kahramanlarından oluşan grubunu seç, destelerini oluştur ve gizemli Labyrinth’in girişini ararken Starfall’un içine doğru uzanan derin bir maceraya atıl!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından verilen ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli