reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, bir korsan oyununu ücretsiz veriyor

Epic Games Store tarafından oyunculara bu sefer yine tek bir oyun hediye ediliyor. Firma hediyeleriyle kişileri sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün itibarıyla hediye edilen oyun Blazing Sails oldu. Bu oyun için yapılan açıklama ise şöyle: “Hızlı bir PvP korsan oyunu olan Blazing Sails’te hayatta kalmak için savaş! Benzersiz korsanını ve gemini yarat. Diğer oyuncularla birlik olarak kudretli gemini komuta et! Destansı kara ve deniz savaşlarında düşman mürettebatları alt ederken farklı oyun modlarını, haritaları, silahları, gemi türlerini ve daha fazlasını keşfet! Treasure Hunt (Hazine Avı) oyun modunda, ekibin ile birlikte ada ada gezerek hazine sandıklarının peşine düş! Hazineler, haritanın ortasında yer alan 2 yerleşkeden birinde altın karşılığında takas edilebilir. Kazanmak için düşmanlarından daha fazla altına sahip ol! Battle Royale oyun modumuz, türe özgün bir yaklaşım sunuyor. Karada macera dolu bir öykü ile destansı deniz savaşlarının dinamik karışımının tadını çıkar! Zafere ulaşmak için diğer tüm mürettebatları batır. Yağmalamaktan sıkıldın mı? Sorun değil! Yepyeni Galleon Conquest (Kalyon Fetih Modu) oyun modumuz ile doğrudan aksiyonun içine dal. DEVASA bir Kalyon savaş gemisi ile filmlerdekine benzer geniş çaplı savaşları deneyimle! Kazanmak için korsanları alt et, diğer gemileri batır ve bayrakları ele geçir!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ücretsiz verilen oyun Godlike Burger olmuştu. Bu oyun için yapılan açıklama şöyleydi: “Godlike Burger’de galaksinin en çılgın restoranını işleteceksin! Müşterileri birçok sinsi şekilde sersemlet, zehirle ve öldür… ve onları burger etine çevir! Ve merak etme: Eğer zekice yaparsan Uzaylı müşteriler gelmeye devam edecek çünkü yamyamlık gerçekten çok leziz.

Godlike Burger seni evrendeki en iyi burgerlerı yapan manyak bir şefin yerine koyuyor. Gizli malzeme ne mi? Müşterilerin kendileri! Restoranı işlet, lezzetli burgerler pişir ve çok sayıda uzaylıyı öldür. Ama dikkatli ol – hiçbir tanığı az pişmiş bırakma! Gündüz vaktinde, uzay restoranındaki bu lezzetli burgerleri tatmak için farklı uzaylılar gelir. Tabii öldürülebilir ve kıymaya da dönüştürülebilirler.

Dondurucular kendilerini doldurmaz, değil mi? Onlara güvenilir et satırınla kafa kafaya saldırabilir veya onları daha yaratıcı şekillerde yok etmek için çeşitli tuzaklar kullanabilirsin. Gece vaktinde mutfak aletlerini ve tuzaklarını geliştirmek, malzeme satın almak ve “gizli soslar” pişirmek için zamanın olur.

Belki de polis senden şüphelenmeye başlamıştır? İstersen uçan restoranını farklı bir gezegene taşı veya küçük bir rüşvet ver. Galaksinin en ünlü burger restoranı olmaya çalışırken etrafında sinir bozucu polisler olmamalı!”

Epic Games Store tarafından verilecek ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli