reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store bugün iki yeni ücretsiz oyun veriyor

Hediyelerine devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 19 Ekim itibarıyla iki farklı oyun ücretsiz olarak veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün itibarıyla hediye edilen oyunlardan birisi Eternal Threads oldu. Bu oyun için şu açıklama yapılıyor: “Eternal Threads seçim, sonuç ve zaman manipülasyonu odaklı, tek kişilik, birinci şahıs bakış açısından oynanan, hikâye tabanlı bir yapboz oyunudur.” Bugün ücretsiz olarak alınabilen bir diğer oyun ise daha önce 349 TL’ye satılan The Evil Within oldu. Bu oyunun özet açıklamasıysa şöyle oldu:Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Resident Evil serisinin yapımcısı Shinji Mikami tarafından yönetilen The Evil Within’de hayatta kalma korkusunu tat. Dedektif Sebastián Castellanos olarak bu kâbuslar dünyasında az kaynakla hayatta kalmak için savaş.” Epic Games Store tarafından oyunculara bunlardan önce ise Blazing Sails oyunu ücretsiz olarak verilmişti. Bu oyun için yapılan açıklama şöyleydi:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Hızlı bir PvP korsan oyunu olan Blazing Sails’te hayatta kalmak için savaş! Benzersiz korsanını ve gemini yarat. Diğer oyuncularla birlik olarak kudretli gemini komuta et! Destansı kara ve deniz savaşlarında düşman mürettebatları alt ederken farklı oyun modlarını, haritaları, silahları, gemi türlerini ve daha fazlasını keşfet! Treasure Hunt (Hazine Avı) oyun modunda, ekibin ile birlikte ada ada gezerek hazine sandıklarının peşine düş! Hazineler, haritanın ortasında yer alan 2 yerleşkeden birinde altın karşılığında takas edilebilir.

Kazanmak için düşmanlarından daha fazla altına sahip ol! Battle Royale oyun modumuz, türe özgün bir yaklaşım sunuyor. Karada macera dolu bir öykü ile destansı deniz savaşlarının dinamik karışımının tadını çıkar! Zafere ulaşmak için diğer tüm mürettebatları batır.

Yağmalamaktan sıkıldın mı? Sorun değil! Yepyeni Galleon Conquest (Kalyon Fetih Modu) oyun modumuz ile doğrudan aksiyonun içine dal. DEVASA bir Kalyon savaş gemisi ile filmlerdekine benzer geniş çaplı savaşları deneyimle! Kazanmak için korsanları alt et, diğer gemileri batır ve bayrakları ele geçir!”

Epic Games Store tarafından verilecek ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER