reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Sound X akıllı hoparlör

Huawei Sound X için heyecanlandıran Devialet detayı

Çok yakında Huawei Sound X akıllı hoparlör modeli geliyor. İşte bu yeni ürün için heyecanlandıran bir Devialet detayı ortaya çıkmış durumda.

İlk kez geçtiğimiz hafta ortaya çıkan ve resmi olarak 25 Kasım tarihinde lanse edileceği aktarılan Huawei Sound X, ses konusunda çok iddialı olacak gibi duruyor. Çünkü bu model için Devialet ile ortaklık kurulduğu aktarılıyor. Bilmeyenler için Fransa merkezli Devialet dünyanın en gelişmiş ve güçlü hoparlör, özellikle de Bluetooth hoparlör sistemlerini üretiyor. Phantom serisi hoparlörleri her açıdan çok büyük ses getiren firma, Sound X modelini de ses açısından rekabetin üstüne taşıyacak izlenimi oluşturuyor. Kamera konusunda Leica ile ortaklık kuran Huawei, ses tarafında da Devialet gibi çok tecrübeli bir isimle büyük bir adım atmışa benziyor. Kendi uzmanlık alanı olmayan konularda böyle yardımlar almayı seven ve bundan her zaman karlı çıkan teknoloji devi, Huawei Sound X ile akıllı hoparlör pazarında sağlam bir rekabete hazırlanıyor. Ancak burada yine Devialet ile bağlantılı ufak bir endişe bulunuyor. O da Sound X‘in çok uygun fiyatlı olmayacağı yönünde.

Huawei Sound X akıllı hoparlör

Huawei Sound X için sızan diğer bilgiler şöyle

Söylendiği kadarıyla hoparlör 360 derece ses verebiliyor ve 60W gücünde çift subwoofer ile geliyor. Sanal olarak 5.1 surround ses oluşturabildiği aktarılan hoparlör, akıllı özellikler ve ses ayarlama için dört çekirdekli bir işlemciye, 512 MB RAM‘e ve 8 GB dahili depolamaya sahip olacak. Gövdesinin metal olduğu aktarılan modelin, toplam ağırlığı 3,5 kg olarak görünüyor. Sunacağı ses kalitesi gerçekten büyük merak uyandıran akıllı hoparlör, gerçekten üst düzey bir “premium” ürün olarak yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın yeni Razr modeli