reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Sound X
Huawei Sound X
Huawei Sound X
Huawei Sound X
Huawei Sound X

Huawei Sound X tanıtıldı; Devialet imzalı akıllı hoparlör!

 - Güncelleme: 30 Kasım 2019 13:41

Huawei MatePad Pro Android tablet sonrasında Huawei Sound X akıllı hoparlör modeli de tanıtıldı. Devialet imzalı model heyecan yaratıyor.

Huawei Sound X akıllı hoparlör heyecan veriyor çünkü bu model için Devialet ile ortaklık kurulmuş durumda. Daha önce de müjdesi verilen bu detay, firmanın Leica ortaklığı ile telefon kamerasında yaptığı atılımı akıllı hoparlör pazarına da getireceği anlamına geliyor. Bilmeyenler için Fransa merkezli Devialet dünyanın en gelişmiş ve güçlü hoparlör, özellikle de Bluetooth hoparlör sistemlerini üretiyor. Phantom serisi hoparlörleri inanılmaz olan firma, Sound X modelini de ses açısından özel şekilde hazırlamış. Silindirik bir tasarıma sahip olan ve çok şık olan model, benzerleri gibi 360 derece ses verebiliyor. Yan taraflarında toplam 60W gücünde iki adet 3,5 inç subwoofer’a özel açıklıklar yer alan model, üstünde renkli bir dokunmatik kontrol paneli taşıyor.

Sesli asistan desteği unutulmayan hoparlörün, alandaki Hi-Res sertifikasına sahip ilk akıllı hoparlör olduğu aktarılıyor. Özellikle bass konusunda çok iddialı olan modelde, en yüksek ses seviyesinde dahi bozulma olmadığı aktarılıyor. 2 adet subwoofer’a ek olarak altı adet 1,5 inç 8W normal hoparlör ile donatılan Huawei Sound X, altı adet mikrofon ile ortama özel ses ayarlamayaları yapabiliyor. Bu mikrofon dijital asistan erişimi için de görev yapıyor. Gücünü 1.5 GHz MediaTek MT8518 işlemciden ve 512 MB RAM’den alan 8 GB dahili depolamalı model, stereo için çiftli kuruluma da izin veriyor. Kolay eşleştirme için NFC desteği unutulmayan hoparlör, toplam 3,5 kg ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Devialet imzalı Huawei Sound X akıllı hoparlör gerçekten çok iddialı

Birçok farklı pazarda satılacak akıllı hoparlörün açıklanan satış fiyatı 284 dolar seviyesinde. Stereo kullanım içinse 553 dolar (İki ürün) verilmesi gerekiyor. Modelin ön siparişi 8 Aralık itibariyle başlıyor. Türkiye satışı hakkında şimdilik bir bilgimiz yok.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER