reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Sound akıllı hoparlör

Huawei Sound ortaya çıktı; Sound X’e ufak kardeş

Sound X akıllı hoparlör modeli altına konumlandırılacak Huawei Sound ortaya çıkmış durumda. Modelin kilit detayları da sızdırıldı.

Sound X akıllı hoparlör modeli geçtiğimiz yılın sonunda resmi olarak lanse edilmişti. Türkiye’de satılmayan model, özellikle Devialet ortaklığından çıkıyor olmasıyla dikkat çekmişti. Şimdi bu modele, 22 Ekim tarihinde Mate 40 ailesiyle beraber Huawei Sound isimli ufak kardeş geliyor. Sound X ile aynı görünen ancak daha ufak olan ürün, yine çok yüksek bir ses performansı ile geliyor. Sevindirici şekilde yine Devialet imzasını taşıyan akıllı hoparlör, sadece siyah renkte ve görebileceğiniz üzere silindirik yapıda. Bu yapı sayesinde 360 derece ses verebilecek hoparlör, dijital bir sesli asistana sahip. Elbette Bluetooth temelli çalışan Sound, maalesef henüz kaça satılacak bilinmiyor. Aynı zamanda bu modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği de netleşmiş değil.

 

Huawei Sound X akıllı hoparlör modeli 262 euro fiyata sahipti

Hatırlamak adına silindirik bir tasarıma sahip olan Huawei Sound X, böylelikle 360 derece ses verebiliyor. Yan taraflarında toplam 60W gücünde iki adet 3,5 inç subwoofer’a özel açıklıklar yer alan model, üstünde renkli bir dokunmatik kontrol paneli taşıyor. Sesli asistan desteği unutulmayan hoparlör için çıktığında alandaki Hi-Res sertifikasına sahip ilk akıllı hoparlör açıklaması da yapılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özellikle bass konusunda çok iddialı olan modelde, en yüksek ses seviyesinde dahi bozulma yapmadığı aktarılıyor. 2 adet subwoofer’a ek olarak altı adet 1,5 inç 8W normal hoparlör ile donatılan Sound X, altı adet mikrofon ile ortama özel ses ayarlamayaları yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir telefonunu görmüş müydünüz?