reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Sound

Huawei Sound ve Sound X sonrasında Sound Pro da yolda olabilir

Sound X akıllı hoparlör modeli altına konumlandırılan Huawei Sound modeli sonrasında firmadan bir de Sound Pro gelebilir.

Sound X akıllı hoparlör modeli hatırlarsınız geçtiğimiz yılın sonunda gelmişti. Türkiye’de halen satılmayan model, özellikle Devialet ortaklığından çıkıyor olmasıyla dikkat çekmişti. Mate 40 etkinliği ile beraberse bu modelin yanına Huawei Sound isimli bir ufak kardeş eklendi. Sound X ile aynı görünen ancak daha ufak olan ürün, yine çok yüksek bir ses performansı sunuyor ve sevindirici şekilde Devialet imzasını taşıyordu. İşte bunlar yanında bir de Sound Pro ya da Sound X Pro isimli bir akıllı hoparlör modeli daha eklenecek gibi görünüyor. Şimdilik söylenti aşamasında olan bu ürün, anlaşıldığı kadarıyla serinin en üstüne konumlandırılacak ve özellikle ses seviyesi / kalitesi ile çok dikkat çekecek gibi görünüyor.

Mevcut serinin en iyi Huawei Sound X akıllı hoparlör modeli oluyor

Hatırlamak adına silindirik bir tasarıma sahip olan Huawei Sound X, böylelikle 360 derece ses verebiliyor. Yan taraflarında toplam 60W gücünde iki adet 3,5 inç subwoofer’a özel açıklıklar yer alan model, üstünde renkli bir dokunmatik kontrol paneli taşıyor. Sesli asistan desteği unutulmayan hoparlör için çıktığında alandaki Hi-Res sertifikasına sahip ilk akıllı hoparlör açıklaması da yapılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özellikle bass konusunda çok iddialı olan modelde, en yüksek ses seviyesinde dahi bozulma yapmadığı aktarılıyor. 2 adet subwoofer’a ek olarak altı adet 1,5 inç 8W normal hoparlör ile donatılan Sound X, altı adet mikrofon ile ortama özel ses ayarlamaları yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelişmiş kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Pro