reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Sound

Şık akıllı hoparlör Huawei Sound tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Sound X akıllı hoparlör modeli altına konumlandırılacak Huawei Sound modeli de resmi olarak lanse edilmiş durumda. İşte bilinmesi gerekenler;

Sound X akıllı hoparlör modeli hatırlarsınız geçtiğimiz yılın sonunda resmi olarak lanse edilmişti. Türkiye’de halen satılmayan model, özellikle Devialet ortaklığından çıkıyor olmasıyla dikkat çekmişti. Mate 40 etkinliği ile beraber bu modele Huawei Sound isimli ufak kardeş geldi. Sayfada görebileceğiniz üzere Sound X ile aynı görünen ancak daha ufak olan ürün, yine çok yüksek bir ses performansı sunuyor. Sevindirici şekilde Devialet imzasını taşıyan akıllı hoparlör, siyah ile beyaz renkte ve silindirik yapıda. Bu yapı sayesinde 360 derece ses verebilen hoparlör, dijital bir sesli asistana sahip. Elbette Bluetooth temelli çalışan Sound, Avrupa’da 199 euro fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Karşılaştırma adına Sound X modelinin 262 euro Avrupa fiyatı bulunuyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Sound X akıllı hoparlör modeline de kısaca göz atalım

Hatırlamak adına silindirik bir tasarıma sahip olan Huawei Sound X, böylelikle 360 derece ses verebiliyor. Yan taraflarında toplam 60W gücünde iki adet 3,5 inç subwoofer’a özel açıklıklar yer alan model, üstünde renkli bir dokunmatik kontrol paneli taşıyor. Sesli asistan desteği unutulmayan hoparlör için çıktığında alandaki Hi-Res sertifikasına sahip ilk akıllı hoparlör açıklaması da yapılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özellikle bass konusunda çok iddialı olan modelde, en yüksek ses seviyesinde dahi bozulma yapmadığı aktarılıyor. 2 adet subwoofer’a ek olarak altı adet 1,5 inç 8W normal hoparlör ile donatılan Sound X, altı adet mikrofon ile ortama özel ses ayarlamaları yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelişmiş kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Pro