reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 9. sezondan sürprizleri müjdeleyen poster

The Walking Dead‘in dokuzuncu sezon çekimleri devam ederken yeni bölümler için ipuçları içeren ilk poster paylaşıldı. Görünen o ki bizi pek çok sürpriz bekliyor.

Son zamanlarda adını devamlı olumsuz gelişmelerle andığımız The Walking Dead yola devam etmek için çabalıyor. Dizinin dokuzuncu sezonu sonbahar aylarında izleyici karşısına çıkacak. Bu yüzden yeni bölümlerin çekimleri tam gaz devam ediyor. Bunun dışında dizi ekibinin San Diego Comic Con 2018‘e katılacağı biliniyor. Heyecan uyandıran bu etkinlik aynı zamanda dokuzuncu sezon tanıtımının gün yüzüne çıkmasına vesile olacak. Bekleyiş devam ederken hayranları mutlu edecek bir gelişme yaşandı. Dokuzuncu sezon ipuçlarıyla dolup taşan bir poster gün yüzüne çıktı.

The Walking Dead

Şimdiye kadar sizlerle paylaştığımız gelişmeler sayesinde biliyoruz ki yeni bölümler bir zaman atlamasıyla başlayacak. Kahramanlarımız aylarca devam eden sürecin sonunda bir yel değirmeni inşa edecek. Fakat sürprizler bununla sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Posterde sevilen karakterlerin arkasında Washington manzarasını görüyoruz. Kahramanlarımız şimdiye kadar Virginia eyaletindeki Alexandria civarındaydı. Fakat hikaye bundan sonra Amerika’nın başkentine taşınacak gibi görünüyor. Elbette zombi istilası başkenti de vurmuş ve şehrin simgelerinden biri yıkılmaya yüz tutmuş durumda. Posterin ön planında Rick Grimes yer alıyor. Onun saçlarını ve sakallarını kısaltmış olması dikkat çekiyor. Diziden ayrılacağını bildiğimiz karakterin hemen yanında Maggie Greene var. Onun da altı bölümlük bir macerasının kaldığını biliyoruz. Bu iki karakterin yan yana koyulması nasıl bir hikaye akışına işaret ediyor, merak içindeyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead‘in dokuzuncu sezonunun ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Paylaşılan posteri ise haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı