reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’den 8. sezon ipuçları içeren yepyeni poster

Sezon arasına giren The Walking Dead önümüzdeki haftalarda geri dönmeye hazırlanıyor. Heyecan uyandıran gelecek bölümler için yeni bir poster paylaşıldı.

Kimi zaman düşen reytingleriyle kimi zaman yaşanan talihsiz olaylarla gündeme gelen The Walking Dead ara verse de dillerden düşmüyor. Sezon arasının sonuna yaklaşırken dizi yeni materyallerle karşımıza çıkmaya başlıyor. Henüz gelecek bölümler için herhangi bir tanıtım paylaşılmadı ama en azından ipuçlarıyla dolu bir poster gün yüzüne çıktı.

Zorlu günler giderek yaklaşıyor

Yaklaşan mücadeye işaret eden posterde geriye kalan karakterlerin tamamını değil, sadece Rick, Daryl ve Michonne üçlüsünü görüyoruz. Daryl ve Michonne ellerinde sık sık gördüğümüz silahlarıyla poz veriyor. Rick’in bir elinde silah diğerinde balta olmasına rağmen sıkıntı içinde gibi bir hali var. Tüm bunlar yetmezmiş gibi posterde “The Last Stand” yani “Son Mücadele” sözleri yer alıyor. Bu da gelecek bölümlerde bizleri bekleyen hikaye akışına işaret ediyor. Carl Grimes’ın yaşayacakları Rick’i zorlayacak gibi duruyor. Negan ise bu kez içeride yaşanan problemlerle yüzleşmek zorunda kalacak.

The Walking Dead sekizinci sezona 25 Şubat‘tan itibaren devam edecek. Bölümler Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te ekrana gelecek.

İlginizi çekebilir