reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi  Mi 8 Youth Edition

Merak edilen Xiaomi Mi 8 Youth Edition’dan ilk görsel ve teknik detaylar

Xiaomi‘nin geçtiğimiz gün ortaya çıkan yeni akıllı telefon modellerinden Mi 8 Youth Edition, bugün yeni teknik detaylar kazandı. Ayrıca ilk görseller de çıktı.

Xiaomi, çok popüler hale gelen Mi 8 ailesini büyütmeye kararlı görünüyor. Biliyorsunuz şu an ailede karşımıza Mi 8 SE, Mi 8 ve Mi 8 Explorer Edition çıkıyor. İşte bunlar arasına Mi 8 Youth Edition ve Mi 8’in ekrana entegre parmak izi sensörlü versiyonları da geliyor. Bugün bu yeni modellerden Mi 8 Youth Edition biraz daha detaylanmış durumda. Resmi olarak Mi 8X olarak da isimlendirilebileceği de söylenen sürüm, ortaya çıktığı kadarıyla gücünü Mi 8 SE gibi Snapdragon 710 işlemciden alıyor. 6,26 inç 2280×1080 piksel 19:9 ekran üzerine kurulacağı belirtilen cihaz, bir ekran çentiğine sahip olacak deniyor. 4 GB RAM + 64 GB, 6 GB RAM + 64 GB ve 6 GB RAM + 128 GB dahili depolama seçenekleriyle alınabilecek telefon, çiftli kamerayla geliyor. Burada 12 megapiksel + 5 ya da 2 megapiksel bir kurulum kullanılıyor. Önünde ise 24 megapiksel kamera yer alan Xiaomi  Mi 8 Youth Edition, 3.350 mAh pil taşıyor. Burada Quick Charge 3.0 hızlı şarj desteğini veren telefon, kutusundan Android Oreo üzerinde çalışan MIUI 9.6 ile çıkacak deniyor. Telefon parmak izi sensörünü arkasında taşıyor.

Xiaomi  Mi 8 Youth Edition

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi  Mi 8 Youth Edition kaça satılacak?

İlginç akıllı telefonun yaklaşık olarak 292 dolar seviyesinde satışa sunulacak deniyor. Halen firmanın geçtiğimiz günlerde sözünü ettiği uygun fiyatlı üst düzey modelin “Youth Edition” olduğu söyleniyor. Bu fiyat ile oldukça rekabetçi olacak model, ciddi şekilde merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin en yeni Android One akıllı telefonları