reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 8 Youth Edition

Yeni ortaya çıkan Xiaomi Mi 8 Youth Edition’un fiyatı hakkında sevindiren detay

Xiaomi, bugün ortaya çıkan Mi 8 Youth Edition ve Mi 8’in ekrana entegre parmak izi sensörlü versiyonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Bu modellerden “Youth” fiyatıyla fark yaratacak gibi duruyor.

Xiaomi‘nin Mi 8 ailesi biliyorsunuz şu an üç farklı modelden oluşuyor. Burada karşımıza Mi 8 SE, Mi 8 ve Mi 8 Explorer Edition çıkıyor. İşte bunlar arasına Mi 8 Youth Edition ve Mi 8’in ekrana entegre parmak izi sensörlü versiyonları da geliyor. Dediğimiz gibi bugün ortaya çıkan modellerin, bazı teknik detayları da yayımlanmış durumda. Baktığımız zaman Mi 8 Youth Edition uzay grisi, altın ve mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle geliyor. Model 4 GB RAM + 64 GB, 6 GB RAM + 64 GB ve 6 GB RAM + 128 GB dahili depolama seçenekleriyle alınabilecek deniyor. Ekrana entegre parmak izi sensörü bulunan Mi 8 modeli ise siyah ve altın renklere sahip. Bu modelde 6 GB RAM + 128 GB ve 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama seçenekleri sunuluyor. İşte bu telefonlardan Mi 8 Youth Edition, yaklaşık olarak 292 dolar seviyesinde satışa sunulacak deniyor. Firmanın geçtiğimiz günlerde sözünü ettiği uygun fiyatlı üst düzey model “Youth Edition” olacak izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi ürün gamını büyütüyor

Daha fazla kitleye ulaşmak ve daha fazla telefon satmak adına telefon seçeneklerini ciddi şekilde artıran firma, fiyat performans oranıyla sürekli yükseliyor. Firmanın Türkiye’de açılacak iki resmi mağazası için de hazırlıklar sürüyor.

İlgili Video

Şirketin yeni akıllı telefonları