reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 8. sezon posteriyle savaş ayağımıza geliyor

Ekim ayında ekrana dönecek olan The Walking Dead sekizinci sezon posteriyle karşımıza çıkıyor. Bütün önemli karakterlerin yer aldığı bu poster yaklaşan savaşı net bir şekilde hissettiriyor.

Yüksek reytingleriyle adını sıkça andığımız The Walking Dead yedinci sezonu merak uyandıran bir şekilde sonlandırdı. Bu yüzdendir ki hepimiz sekizinci sezonda yaşanacak mücadelenin nasıl sonuçlanacağını görmek istiyoruz. Şimdiye kadar paylaşılan tanıtımlar ise merakımızı gidermekten çok artırdı. Üstelik hiçbir ipucu içermedikleri gibi daha fazla soru işareti yarattılar. San Diego Comic Con vesilesiyle gün yüzüne çıkan ilk tanıtımda yaşlı Rick hala büyük bir soru işareti.

The Walking Dead’in sekizinci sezon fotoğrafları ve özetinin ardından sıra ilk postere geldi. Yatay olarak tasarlanan posterde “all out war” yani “topyekun savaş” sözleri yer alıyor. Savaş vadeden bu sözlerin yanında ise The Walking Dead’in sevilen karakterlerini görüyoruz. Öne çıkan ise posterin tam ortasında yer alan Rick Grimes oluyor. Kingdom’ın lideri olan Kral Ezekiel ise onun yanında görünüyor.

Şimdiden kimlerin öleceğini kimlerin sağ kalmayı başaracağını tahmin etmeye çalıştığımız The Walking Dead’in sekizinci sezonu 22 Ekim‘den itibaren karşımıza çıkacak. Paylaşılan posterin tam boy versiyonunu hemen aşağıda görebilirsiniz.