reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Spider-Man filmleriyle ilgili şaşırtıcı Ben Amca açıklaması

Avengers Endgame sonrasında vizyona giren Spider-Man Far From Home filminin tanıtımları devam ederken Örümcek Adam’ın geleceğine dair enteresan bir açıklama geldi.

Bildiğiniz gibi Örümcek Adam‘ı şimdiye kadar iki farklı seride izlemiş ve orijin hikayesini artık ezberlemiştik. Dolayısıyla Marvel ve Sony stüdyoları anlaşma sağladığında yeni bir orijin filmi çekmeme kararı aldı. Peter Parker karakteri Marvel Sinematik Evreni‘ne Captain America Civil War ile dahil oldu. Bu süreçte dönüşümü çoktan gerçekleşmişti. Bu sebeple onun yeteneklerine nasıl kavuştuğunu ve bu süreçte Ben Amca’nın nasıl bir rol oynadığını bilmiyoruz. Far From Home fragmanıyla birlikte gördük ki Ben Amca, Marvel Sinematik Evreni’nde de var. Fakat onun rolü önceki filmlerden çok farklı olabilir. Bunu düşünmemizin nedeni ise serinin yönetmeni Jon Watts‘ın açıklaması. Yönetmen Ben Amca konusunda şu sözleri sarf etti:

Spider-Man dünyasında Ben Amca gelişmesi

“Açıkçası Ben Amca konusunda ne yapacağımızı bilmiyoruz. Onun hakkında şimdiye kadar açık açık konuşmadık. Öldü mü yoksa hala yaşıyor mu bilmiyoruz. Bu yüzden gelecekte her şey mümkün diyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu Jon Watts’ın Spider-Man odaklı bu açıklaması bizi fazlasıyla şaşırttı. Normalde Ben Amca, Peter Parker’ın Örümcek Adam dönüşümünde önemli rol oynayan bir isim. MCU’da bu rolü Iron Man üstlenmiş durumda. Bakalım Ben Amca ileride nasıl kullanılacak?

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı