reklamı kapat

POPÜLER

LG G8

Satış tarihi belli olan LG G8 ThinQ dikkat çekici bir yenilikle geliyor [Video]

LG tarafından yayınlanan bir videoda, şirketin 24 Şubat’ta MWC 2019’da yeni bir ürün etkinliği düzenleneceği açıklandı.

Şirketin önümüzdeki ay gerçekleşecek etkinlikte G8 ThinQ modelini tanıtmaya hazırlanıyor. ‘’Dokunmaya elveda’’ sloganıyla yayınlanan videoda telefonun jestlerle kontrol edilebileceği gözler önüne seriliyor. Videodan, kullanıcının cama dokunmadan telefona gitmesini sağlayacak olan LG G8 ThinQ için bir tür teknoloji gösterdiği anlaşılıyor. Şimdiye kadar LG’nin yeni üst düzey modeli için böyle bir özellik hakkında herhangi bir söylenti duymadık.

Günümüzde tipik olduğu gibi, azaltılmış çerçeveli tek bir büyük ekran kullanmak yerine, LG’nin bir sonraki amiral gemisinin gerçekten benzersiz bir çift ekran kurulumundan faydalanacağı iddia ediliyor. Ancak, LG-V serisi akıllı telefonların aksine, bu herhangi bir küçük, ikincil ekranı içermeyecek. Söylentilere göre LG G8 ThinQ, isteğe bağlı olarak takılabilen ikinci bir ekranla gelecek. Ekranın katlanabilir veya kıvrılabilir olmayacağı belirtiliyor. Opsiyonel olarak sunulacak ekran sayesinde kullanıcılar telefonlarının ekranlarını büyüterek tablet gibi kullanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G8 dikkat çekici bir ekranla geliyor

LG G8 ThinQ daha önce duyduğumuz kadarıyla 4K çözünürlük sunan bir LCD panel ile geliyor. OLED ekranı V-Serisine bırakan firma, yeni modelinde Sound on Display (SoD) teknolojisine de yer verecek deniyor. Bu Xiaomi tarafından Mi Mix serisinde uzun süre önce kullanılan hoparlör teknolojisi, ekran üzerinde oluşturulan titreşimler sayesinde ses verebiliyor ve böylece ahizeye olan ihtiyacı (Kemik ile ses iletimi de) ortadan kaldırıyor.

İlgili video

LG G8 ThinQ için geri sayım başladı