reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Huami Amazfit
Xiaomi Huami Amazfit

Xiaomi’nin alt markasından heyecan uyandıran yeni ürün haberi

11 Eylül 2018

Xiaomi, kendi akıllı bileklik modeli Mi Band 3 ile giyilebilir pazarda aktif olarak yer alıyor. Ancak firmanın akıllı saatler üreten Huami isimli bir alt firması da bulunuyor. İşte bu firmadan yeni akıllı saat modeli / modelleri geliyor.

Huami markasını birçok kişi yakından tanıyor. Amazfit adı altında birçok akıllı saat modeli bulunan firma, 17 Eylül tarihinde yeni bir ürün duyurusu yapacağını açıklıyor. Tam olarak firmadan ne gelecek bilinmiyor ancak birden fazla giyilebilir ürün bekleniyor. Özellikle yeni akıllı saatleri çok merak edilen firma, Avengers: Infinity War temalı bazı modeller de tanıtabileceği söyleniyor. Doğal olarak uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Huami firması, yeni etkinliğiyle heyecan yaratıyor. Firmanın satışı yapılan mevcut ürünleri ise direkt olarak yukarıda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Huami Amazfit

Xiaomi’den en son Mi Band 3 gelmişti

Ürün tamamen siyah bir gövdeye ve 0,78 inç boyutunda renksiz bir dokunmatik 128×80 piksel OLED ekrana sahip. Bağlantı noktasında Bluetooth 4.2 kullanan ve 110 mAh pili bulunan ürün, yüzde 50’lik bir kapasite artışı getiriyor. Yapılan değişiklikler ile cihazın ekranında gelen telefonunuza gelen metin mesajlarını okunabiliyor ya da gelen çağrılar görülebiliyor. Direkt olarak üzerinden çağrıyı sessize alma özelliği sunan bileklik, bünyesinden alarmın kapatılmasına da imkan tanıyor. Hava durumu hakkında hızlı olarak bilgi verebildiği açıklanan Xiaomi Mi Band 3, her türlü egzersizi kayıt altına alabiliyor. Bünyesinde bir nabız sensörü bulunan bileklik, Mi Fit uygulaması üzerinden özelleştirilebiliyor. 50 metre suyun altında kullanılabilen Mi Band 3, 20 güne kadar pil ömrü sunabiliyor.

İlgili Video

Türkiye’de de satılan Mi Band 3’ün resmi tanıtım videosu