reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminde Deadpool teorisi

Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkacak olan Spider-Man Far From Home filminin Deadpool’u Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edebileceği konuşuluyor.

Bildiğiniz gibi 20th Century Fox, Disney stüdyoları tarafından satın alındı. Böylece X-Men karakterleri Marvel stüdyolarına geri dönmüş oldu. Bu doğrultuda Marvel’ın X-Men ve Fantastic Four karakterlerini yeniden ele alması bekleniyor. Fakat yapılan açıklamalara bakarak değişmeyecek tek karakterin Deadpool olacağı tahmin ediliyor. Ryan Reynolds‘ın maceralarına Marvel çatısı altında devam etmesini bekliyoruz. Bu doğrultuda hayranlar Spider-Man Far From Home’u içeren yeni bir teoriye imza attı.

Spider-Man Far From Home teorisi

Hayranların teorisi şu şekilde gelişiyor: Spider-Man Far From Home’un fragmanlarından biliyoruz ki Marvel Sinematik Evreni‘nde çoklu evren süreci başlıyor. Marvel stüdyolarının bu durumu Deadpool konusunda bir fırsata çevirme şansı olduğu ifade ediliyor. Çoklu evrenler kapsamında MCU’ya adım atacak ilk kahraman Deadpool olacak. Böylece Peter Parker ve Wade Wilson bir araya gelmiş olacak. Bu sayede Deadpool 1 ve 2 MCU’ya dahil edilecek ve karakter için devamlılık sağlanacak. Fakat aynı çalışma büyük ihtimalle X-Men serisi için yürütülmeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kimileri Marvel’ın Spider-Man Far From Home filmini sadece bir aracı olarak kullanacağını düşünüyor, kimileri ise Deadpool’u bu filmde göreceğimizi iddia ediyor. Elbette ikinci kesim bunu savunmaktan çok Deadpool ve Örümcek Adam’ı yakında birlikte göreceğimize inanmak istiyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı