reklamı kapat

POPÜLER

Sophie Turner, Game of Thrones’a dair bir detayı ağzından kaçırdı

Dünyanın dört bir yanında takipçisi olan Game of Thrones‘un yedinci sezonu giderek yaklaşıyor. Merakımız her geçen gün katlanırken dizide Sansa Stark karakterine hayat veren Sophie Turner istemeden de olsa önemli bir detayı açık etti.

Bildiğiniz gibi Sansa Stark sezonlar ilerledikçe Game of Thrones’un önemli karakterlerinden birine dönüştü. Geçtiğimiz sezonda da Winterfell‘in geri kazanılmasında ve Jon Snow‘un Kuzey’in Kralı olarak adlandırılmasında büyük bir rol oynadı. Bu karakteri canlandıran Sophie Turner son olarak BAFTA Ödülleri‘nde göründü. Hey U Guys ekibi de sevilen oyuncuyla kısa bir röportaj gerçekleştirdi. Bu keyifli sohbette X-Men ve Game of Thrones gibi yapımlara dair sorular soruldu. Genç oyuncu gelecek programından bahsederken “Yakında yeni X-Men filmini çekeceğiz. Game of Thrones’un yedinci sezonunu daha yeni bitirdik. X-Men çekimleri başlamadan önce yer alacağım bazı yapımlar var. Ondan sonra da Game of Thrones’un sekizinci sezonunun çekimleri başlayacak.” sözlerini sarf etti. Onun sekizinci sezondan bu kadar rahat bir şekilde bahsetmesi, Sansa Stark’ın yakın zamanda ölmeyeceği şeklinde yorumlandı. Bu da Sophie Turner‘ın istemeden de olsa izleyicilere spoiler verdiği anlamına geliyordu.

Her ne kadar Game of Thrones cephesinden resmi bir açıklama gelmese de, Sansa Stark hikayenin sonuna kadar hayatta kalmayı başarabilir gibi görünüyor. Elbette kesin cevapları almak için dizinin yeni sezonlarını izlememiz gerekecek. Unutmadan, Game of Thrones’un yedinci sezonuyla 2017 yazında ekrana dönmesi bekleniyor. Kesin geri dönüş tarihi ise henüz belli değil.