reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones Sophie Turner

Game of Thrones yıldızının yeni dizisi belli oldu

Game of Thrones yıldızı Sophie Turner, televizyon ekranlarına dönmek için hazır. Ünlü oyuncunun yeni dizisi belli oldu.

Game of Thrones dizisinde Sansa Stark rolüyle finale kadar gitmeyi başaran az sayıda isimden biri olan Sophie Turner için “gerilimli” günler başlıyor. Pek de başarılı olmayan X-Men macerasını bir kenara bırakırsak, ünlü oyuncu Game of Thrones’un ardından ilk dizisi için hazır. Netflix benzeri bir başka çevrim içi yayın servisi olan Quibi‘nin gelecek dizisi Survive‘da başrollerden biri olan Turner’a dizide BlacKkKlansman yıldızı Corey Hawkins eşlik ediyor. Survive, aynı isimli Alex Morel romanından uyarlanıyor. Turner’ın yeni dizisinin ise Game of Thrones’da olduğu gibi “ses getiren” bir yapım olmayacağını şimdiden söyleyebiliriz. Mini seri olarak tasarlanan dizi, düşük profilli yapımlar arasındaki yerini alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yıldızı Sophie Turner’ın yeni dizisinin konusu

Turner dizide Jane karakterine hayat verirken Hawkins de Paul rolüyle karşımıza çıkacak. Bir uçak kazasının hayatta kalan tek yolcuları olan Jane ve Paul’un zorlu koşullar altında hayata tutunma çabasına şahit olacağız. Kişisel travmaların da dahil olacağı dizide kahramanlarımız için işlerin giderek zorlaşacağını şimdiden söyleyelim.

Turner diziyle ilgili ise şunları paylaştı: “Quibi’nin yeni dizisi Survive’da Jane rolünü canlandırdığım için çok mutluyum. Jane sadece hayatını kurtarmak için değil aynı zamanda kendi içindeki cesareti ve gücü bulmak için de çabalıyor. Umarım bu karakter özsaygı sorunları yaşayan kişilerin düşündüklerinden daha cesur olduklarını anlamalarına ve ihtiyacı olan yardımı almaları için adım atmalarına yardımcı olur.

Dizi için şimdilik net bir yayın tarihi ise ne yazık ki bulunmuyor. Turner’ın Game of Thrones sonrası yüksek profilli bir diğer yapım yerine Survive’ı seçmesinin nasıl bir etkisi olacağı da merak konusu.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 10. sezon fragmanı