reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Thor: Love And Thunder

Thor: Love and Thunder ile ilgili önemli Chris Hemsworth açıklaması

Marvel Sinematik Evreni’nin açıklanan 4. faz filmleri arasında heyecanla beklenen Thor: Love and Thunder, beklediğiniz gibi olmayabilir.

4. evreye geçiş yapan Marvel Sinematik Evreni’nin duyurduğu filmler arasında en çok ilgi görenlerden biri de Thor: Love and Thunder oldu. Bunun pek çok sebebi var elbette. Bunlardan biri Chris Hemsworth’e veda ettiğimizi sandığımız bir anda yeni bir solo filmin geliyor olması, biri filmin Mjolnir’i Jane Foster’a devrediyor olması, bir diğeri de elbetet Taika Waititi’nin yönetecek olması. Tabii kadın Thor bize yeni bir sayfa açtırırken bu filmin de aslında Thor’un değil Foster’ın filmi olacağını düşündürmüştü. Ancak işler öyle olmayacak. Waititi, MTV‘ye verdiği röportajda filmin başrolünü netleştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor: Love and Thunder filminin başrolü Natalie Portman değil

Waititi’ye “Filmin yıldızı kim olacak? Natalie mi Chris mi?” diye sorulduğunda “Chris. Bu bir Thor filmi. Portman da filmde.” diyor. Bu açıklama pek çok hayran için şaşırtıcı olmasa gerek diye düşünüyoruz. Filmde Thor’un Mjolnir’i kaldırmaya artık layık olmadığına değinilecekse ana odakta yine Hemsworth’un olması şaşırtıcı değil. Bundan sonra Portman’la devam edilerek yeni filmler gelmesi daha olası. Ancak Waititi’nin açıklaması Portman’ı beklediğimizden de az görebileceğimiz izlenimini veriyor. Filmin sunacakları üzerine konuşmak içinse hayli erken. Waititi, şakayla karışık, senaryoda daha “yedinci sayfada” olduğunu kaydediyor aynı röportajda. Film, 5 Kasım 2021‘de vizyondaki yerini alacak. Filmde Hemsworth ve Portman’a Valkyrie rolünü yeniden canlandırmak üzere Tessa Thompson’ın da eşlik edeceğini belirtelim.

İlginizi çekebilir

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi fragmanı