reklamı kapat

POPÜLER

Christian Bale Thor: Love & Thunder

Thor: Love & Thunder için beklenmedik Christian Bale haberi

Taika Waititi’nin yönettiği Thor: Love & Thunder cephesinden heyecan verici haberler var. Ufukta eski Batman Christian Bale görünüyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü fazında yer alan Thor: Love & Thunder konusunda hayli heyecanlıyız. Taika Waititi’nin bizi bu sefer nasıl bir hikayeyle buluşturacağını merak ediyoruz. Özellikle de Avengers: Endgame sonrası. Üstelik Natalie Portman’ın film serisine geri döneceği yapım heyecanlı olasılıkların da kapısını aralıyor. Zira Thor’un kudretli çekici Jane Foster’a geçiyor. Hikayenin kurgusuna dair detaylar için hayli erken tabii. Fakat oyuncu kadrosu için değil. Eski Batman Christian Bale ise oyuncu kadrosu tarafında bizi en çok heyecanlandıran isimlerden biri. Bale’in film için Marvel ile masaya oturduğu ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor: Love And Thunder filminde Christian Bale kime hayat verebilir?

Ne yalan söyleyelim çok heyecanlandık ancak heyecanımızı dizginlemeye çalışıyoruz. Çünkü imzaların atıldığına dair resmi bir açıklama henüz gelmedi. Doğal olarak Bale’in hangi rol için düşünüldüğü de bilinmiyor. Ancak bu haber yayılır yayılmaz hayranların aklında beliren isim Beta Ray Bill oldu. Marvel hayranlarının favorilerinden olan Beta Ray Bill, Thor’un yanındaki isimlerden biri. Bir Asgardlı ya da insan olmayan Beta Ray Bill, Korbinli bir uzaylı. Bill’in kullandığı silah ise Stormbreaker’dan başkası değil. Thor çizgi romanlarının yazarlarından Jason Aaron‘un aklındaki isim ise Dario Agger. Bale’in ekibe katılıp hangi rolü üstleneceğini zaman gösterecek. Ancak kendisini Marvel Sinematik Evreni’nde görmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Thor: Love & Thunder 7 Kasım 2021‘de vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası