reklamı kapat

POPÜLER

Bugatti

Canavar için geri sayım; Bugatti, yeni modelinden ilk ipuçlarını paylaştı

Yeni yılın ilk hiper geri sayımını başlayan detaylar, uzun süredir Bugatti cephesinden beklenen değişimi beraberinde getireceğini hissettiriyor.

Bugatti son dönemlerde tanıttığı projelerin merkezinde halihazırda var olan modellerinin temellerini kullanmayı tercih etti. Sınırlı üretim ve başka bir eşi olmayan bu örnekler aslında hep markanın artık gerçek anlamda bir yeni otomobil ne zaman gelebilir düşüncelerini de perçinledi. Uzun süren bu bekleyiş görünüşe göre kısa süre içerisinde sona bulacak. Markanın resmi kaynaklarından gelen ilk ipucu da, artık net bir sonuç alacağımız döneme girdiğimizi gösteriyor. Şimdilik adı da dahil olmak üzere çok bir detayı basına yansımayan modelin, beygir ve maksimum sürat noktasında aileyi yukarıya taşıyıp taşımayacağı da merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugatti şimdilik eli kapalı oynuyor

Sosyal medya hesaplarında da gördüğümüz bu paylaşım içerisinde otomobilin ön bölümüyle ilgili ufak da olsa bazı çizgilerin belirginliğinden bahsedebiliriz. Kaputtan ızgaraya doğru çok net bir şekilde aşağıya inen burun yapısı ve geniş çamurluklar bu noktada biraz daha kendisini belli ediyor. Otomobilin karakterini etkileyecek olan ışıklandırma grubunda ise Chiron’dan farklı bir yapının beklediğini söylemek mümkün. Ailede son tanıtılan modellerin 1.600 PS güce sahip olması ve 0’dan 100’e hızlanmalarını 2,5 saniyenin altında tamamlayabilmesi de heyecan katsayısını iyice artırıyor. Modelle ilgili son gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir


Dünyanın en pahalı “yeni” otomobili: Bugatti La Voiture Noire