reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon için Chloe ve Lucifer aşkı açıklaması

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon 10. bölüm için isim açıklamasını beklerken, dizi yaratıcılarından farklı bir açıklama geldi. Joe Henderson 5. sezonun Deckerstar potansiyelini konuşuyor.

Netflix kütüphanesinin sevilen yapımlarından Lucifer 5. sezon bölümleriyle bu yıl karşımızda olacak. Hala net bir yayın tarihi öğrenemediğimiz dizinin bölüm isimlerinin açıklamaları ise olası spoilerlar yüzünden büyük bir sekteye uğramış durumda. 10. bölümde tıkanıp kaldığımız şu günlerde yeni sezondan yeni açıklamalar ise farklı noktalarda yoğunlaşıyor. Dizi yaratıcılarından Joe Henderson‘ın TV Line‘a yaptığı açıklama da onlardan biri. Hayranların merakla beklediği Deckerstar akıbeti için Henderson ilgi çekici cümleler kuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon Deckerstar hayranları için mutlu mu bitecek?

4 sezondur Chloe ve Lucifer arasındaki inişli çıkışlı ancak bir türlü resmiyete kavuşamamış ilişkiyi takip eden Deckerstar’lar, beşinci sezonla beraber artık mutlu son istiyor. 4. sezon finalinde Chloe kendi duygularıyla yüzleşip Lucifer’a açıldıktan sonra Lucifer’ın mecburen cehenneme dönmüş olması ise işleri pek kolaylaştırmadı takdir edersiniz ki. Doğal olarak Deckerstar hayranlarının aklında tek bir soru var: Lucifer cehennemden döndükten sonra Chloe ile ilişkisi nasıl olacak? Bakın bu soruyu Henderson nasıl cevaplıyor:

Cehennemden döneceğini kim söyledi? Bu konuda çok bir şey söyleyemem ancak Ildy Modrovich ile ben de bir Deckerstar hayranıyım. Bu yüzden final sezonu için kendimize şunu sorduk: Bu sezonda Lucifer’la Chloe arasında ne olmasını istiyoruz? Keşfetmediğimiz veya açıklamadığımız ne var? 5. sezonda bunların cevabını vermeye çalıştık.

Şüphesiz bu sezon Lucifer’ın neden Chloe’nin yanındayken “ölümlü” olduğunu yanıtlayacak. Ancak ikilinin ilişkisi mutlu sonla mı biter emin olamıyoruz. Lucifer 5. sezon 8 + 8 olmak üzere iki parça halinde yayınlanacak. Netflix cephesinden sabırla net bir yayın tarihi bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası