reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon bölümleriyle ilgili dizi yaratıcısından yeni ipucu

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon çekimleri devam ederken dizinin yaratıcısı Ildy Modrovich geçtiğimiz haftalarda başlattığı tahmin oyununa devam ediyor.

Popüler Netflix dizisi Lucifer 5. sezon çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. 16 bölümle 2020‘de izleyicilerle buluşması beklenen yapımın yaratıcısı Ildy Modrovich de hayranlarla sıkı iletişimini sürdürüyor. Modrovich, 1. bölüm için geçtiğimiz haftalarda bir “isim tahmin” oyunu başlatmıştı hatırlarsanız. Hayranlar dizinin ilk bölümünün adını tahmin edebilsin diye baş harflerini Twitter‘dan duyurmuş; birkaç gün sonra da ilk bölümün ismini açıklamıştı. Şimdi aynı oyuna ikinci bölümle devam ediyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon 2. bölüm isminin baş harfleri paylaşıldı

Twitter’dan paylaştığı duyuruda Modrovich şunları söylüyor: “Pekala… Bir sonraki kısaltmayı çözmek çok da zor olmayabilir. Ancak yine de tahminlerinizi duymak istiyorum. Çok eğlenceli oluyor. Bir sonraki senaryonun baş harfleri L.L.L.

Hayranların aklına gelen ilk açılımlar arasında “Long Live Lucifer” (Lucifer Çok Yaşa), “Ladies Love Lucifer” (Kadınlar Lucifer’a Bayılır), “Let Lucifer Leave” (Bırakın Lucifer Gitsin) yer alıyor. Modrovich’in “tahmini zor değil” diye özellikle belirtmesi ise bu popüler seçeneklerden birinin doğru olabileceğini düşündürüyor. Lucifer’ın bölüm isimlerinin aynı zamanda bölümde geçen “replikler” olduğunu da hatırlatalım. Yani, tıpkı ilk bölümün isminde olduğu gibi, ikinci bölüm ismi de kendi içinde küçük ipuçları barındırıyor.

Modrovich’in bu duyurusu ise ikinci bölümün isminin bir iki güne açıklanacağı anlamına geliyor. En azından ilk bölüm için bu şekilde olmuştu. İlk bölümün isminin “Really Sad Devil Guy” olarak açıklandığını da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Drake’in iptal edilince Netflix için satın aldığı dizi