reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

captain marvel

Captain Marvel silinmiş sahnesindeki enteresan detay

Avengers Endgame öncesi vizyona giren Captain Marvel filminden silinen bir sahnenin varlığı ortaya çıktı. Bu sahnede hikayenin kötüsüne dair önemli bir detayın yer aldığı anlaşıldı.

Marvel stüdyolarının uzun süredir tanıtmak istediği Carol Danvers’ın solo filmi hemen Avengers Endgame öncesi izleyici karşısına çıktı. Brie Larson‘ın hayat verdiği bu karakter kimileri tarafından çok sevildi. Kimileri de fazlasıyla eleştirdi. Buna rağmen Marvel’ın kadın süper kahraman odaklı ilk filminin başarılı olduğunu söyleyebiliriz.Kahramanımız solo filminde gücünün asıl kaynağını öğrenmiş ve aslında kendisine her konuda yalan söylendiğini fark etmişti. Son mücadelesini de Kree ırkının başındaki Supreme Intelligence’a karşı verdi. Temelde bir yapay zeka olan Supreme Intelligence herkesin karşısına o kişinin bilinçaltından birinin görüntüsüyle çıkıyor. Bu sebeple de gerçekte nasıl göründüğünü hiç kimse bilmiyor. Çıkartılan sahnede ise Supreme Intelligence’ın gerçek görüntüsüne yer veriliyordu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel filmi detayı

Screen Rant‘in haberine göre Captain Marvel’ın silinmiş sahnesi The Infinity Saga DVD setiyle birlikte geliyor. Bu sahnede Carol Danvers, Supreme Intelligence’a karşı mücadele veriyor. Fakat bu versiyon biraz farklı ilerliyor. Mar-Vell gibi görünen Supreme Intelligence, Carol tarafından bir su birikintisinin içine itiliyor. Ardından su yüzünden Supreme Intelligence’ın gerçek görüntüsü ortaya çıkıyor ve “Henüz senle işimiz bitmedi” diyor. Carol Danvers ise “Bunu nasıl nazikçe söylerim bilmiyorum ama senle işimiz bitti” diyor.

Bu sahnenin önemli yanı Supreme Intelligence’ın gerçek görüntüsünün ortaya çıkıyor olması. Nedense Marvel sonradan bu sahneyi kullanmaktan vazgeçiyor ve onun gerçek formunu asla göremiyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanıca