reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Brie Larson’ın role nasıl hazırlandığını ortaya seren Captain Marvel filminin kamera arkası görüntüleri [İzle]

8 Mart‘ta vizyona girmeye hazırlanan Captain Marvel filminin kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Brie Larson, rolüne ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

Yayınlanan yeni fragmanla beraber yurt dışında biletlerinin ön satışına başlanılan Captain Marvel, film için duyulan heyecanı da yavaş yavaş artırmaya devam ediyor. Ek sahnelerinde Avengers Endgame filmine dair ipucu barındırmasını beklediğimiz yeni film, Carol Denvers’ın Captain Marvel’a nasıl dönüştüğünü konu alacak. Bunun yanı sıra SHIELD’ın ilk zamanlarına gideceğimiz filmde Nick Fury’nin kahramanımızla Avengers’ın temellerini atmasına da şahit olabiliriz. Aksiyon ve macerayı komedi ile harmanlayacak filmin kamera arkası görüntülerinde ise başrolü üstlenen Brie Larson’ın rol için ne kadar çalıştığı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brie Larson’ın Captain Marvel dönüşümü

Larson’ın rol için dövüşmeyi bilmesinin önemli olduğunu açıklayan yönetmen Anna Boden’ın ardından Larson da çekimlere başlandığında halihazırda 9 aydır eğitim gördüğünü kaydediyor. Larson böylesine yoğun bir tempoda çalışmanın kendisine biraz “fazla” geldiğini söylese de bunu yaptığı için memnun olduğunu da dile getiriyor. Larson’ın karakterde bulduğu en eşsiz özellikler arasında ise espri anlayışı ve önüne çıkan herhangi bir zorluğu alt edebilmesi geliyor. Yönetmen Boden, Larson’ın role çok fazla şey kattığını kaydediyor.

Yönetmenin de videoda dediği gibi yeni film bize kendini keşfe çıkmış bir karakteri sunacak. Ekran süresi 2 saat 10 dakika olan film 8 Mart’ta vizyondaki yerini alacak. Kamera arkası görüntülerini haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.