reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 marvel

Avengers 4’ün yıldızı Marvel’ın sürprizini bozdu

Marvel stüdyolarının önümüzdeki sene izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı Avengers 4 için hazırlıklar devam ediyor. Fakat bu hazırlıklardan biri oyuncusu tarafından açık edildi.

Avengers 4 gizemini bozan Marvel oyuncusu

Avengers 4‘e dair kesin olarak bildiğimiz hiçbir şeyin olmadığını kabul etmek gerekiyor. Marvel her şeyi o kadar özenle gizliyor ki, daha filmin adı bile belli değil. Şimdiye kadar pek çok sızıntı yaşandı ama bunlardan hangisinin gerçek olduğunu tespit edebilmek imkansız. Bu noktada gözler ister istemez oyuncuların açıklamalarına çevriliyor. Onların ağzından kaçan detaylar bize az da olsa fikir veriyor. Son olarak sahneye çıkan isim Crossbones karakterini canlandıran Frank Grillo oldu. Oyuncu detayları bilerek ve isteyerek basınla paylaştı. Crossbones’un Avengers 4 ile birlikte beyaz perdeye geri döneceğini açıkladı. Normalde Crossbones, Captain America Civil War‘da ölmüştü. Onun geri dönüşü ise geçmişe dönüş (flashback) sahnesiyle olacak. Yani karakterin hayata dönmesine şahit olmayacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normalde tüm Marvel oyuncuları detayları gizli tutmaya çalışırken Frank Grillo‘nun kendi karakterine dair sürprizi rahatlıkla açıklaması da ayrıca dikkat çekti. Amerikalı oyuncu bir daha Marvel yapımlarında yer almayacağını, bu yüzden istediği gibi konuşmakta özgür olduğunu ifade etti. Özetle stüdyoyla bağlarını koparan oyuncu yaşanabilecek olumsuzlukları önemsemiyor gibi görünüyor. Onun bu açıklamasıyla Marvel’ın flashback sürprizi bozulmuş oldu.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları