reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4 marvel

Eski Marvel yıldızı kendi Avengers 4 açıklamasını yalanladı

Marvel Sinematik Evreni’nin eski yıldızlarından Frank Grillo geçtiğimiz günlerde heyecan uyandıran bir Avengers 4 açıklaması yapmıştı. Şimdi o açıklamanın gerçek olmadığı ortaya çıktı.

Avengers 4 beklentisi boşa çıktı

Kısaca hatırlatmak gerekirse Frank Grillo’yu Captain America Winter Soldier ve Captain America Civil War filmlerinde seyretmiştik. SHIELD’ın içindeki HYDRA ajanlarından biri olan Brock Rumlow karakterine hayat vermişti. Marvel hayranları ise onu Crossbones adıyla tanıyor. Oyuncu geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Avengers 4’te ufak bir sahnesi olduğunu ancak bunun sadece bir geriye dönüş (flashback) olacağını açıklamıştı. Onun bu sözleri Marvel hayranlarının flashback üzerine kurulu yeni teoriler geliştirmesine neden olmuştu. Fakat görünen o ki oyuncu yalan söylüyormuş!

Frank Grillo‘nun açıklamaları basında büyük ilgi görmüştü. Onun sözleri heyecan verici bir açıklama olarak kabul edilmişti. Grillo ise tüm bu haberlerin ardından kendi Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı ve doğruyu söylemediğini şu sözlerle itiraf etti: “Sadece sekiz dakika boyunca canlandırdığım bir karakter için günde bin soru alıyorum. Aslına bakarsanız hiçbir şeyi açıklamış değilim. Bazen soruyu yöneltenlerle dalga geçmeyi seviyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sözleriyle anlıyoruz ki önceki açıklamalarının doğruyla uzaktan yakından bir alakası bulunmuyor. Anlaşılan o ki Frank Grillo burada kendisine soruyu yöneltenlerle değil, Marvel hayranlarıyla da dalga geçmeyi tercih ediyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları